Legalny bukmacher LV BET zaprezentował jako pierwszy kursy bukmacherskie na galę FAME MMA 3. Kogo uważa się za faworyta walki wieczoru i jak prezentują się notowania dotyczące występu siostry Godlewskiej?

FAME MMA 3 kursy bukmacherskie. Kto faworytem?
FAME MMA 3 kursy bukmacherskie. Kto faworytem?

Typy FAME MMA 3

Typy FAME MMA 3 wielu graczy układało w głowach już od dobrych kilku dni, a może nawet i paru tygodni. Dopiero jednak na mniej niż miesiąc przed rozpoczęciem imprezy opublikowano oficjalne kursy na jedyny w naszym kraju event poświęcony wyłącznie freak fightom.

Dokładnie w dniu 6 marca legalny bukmacher LV BET zaprezentował notowania poszczególnych uczestników gali w Atlas Arenie.

totolotek bonus bez wpłaty
totolotek bonus bez wpłaty

Kibiców z pewnością najbardziej interesuje to, kto według ekspertów ma szansę na wygranie walki wieczoru i na kogo stawia się w debiucie Moniki „Esmeraldy” Godlewskiej, która ma zmierzy się z Martą „LinkiMaster” Linkiewicz.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

KURSY BUKMACHERSKIE FAME MMA 3:

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński1.42 – 2.80
Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel Pawlak1.40 – 2.80
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „TaxiZłotówa” Wrzesień1.70 – 2.07
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roslik1.46 – 2.55
Bartek „Ruby” Brzeziński – Krystian „Krycha” Wilczak2.14 – 1.66
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś1.71 – 2.06
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka1.95 – 1.79
Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska1.44 – 2.65
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Term.” Wójcik4.20 – 1.20

Gala FAME MMA 3 odbędzie się w dniu 30 marca 2019 roku. Event będzie odbywał się w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety cały czas można kupić za pośrednictwem internetu – najtańsze to wydatek rzędu 50 złotych.

Darmowy bonus na FAME MMA 3

Prawdopodobnie LV BET będzie bukmacherem, który przygotuje sporo niespodzianek dla graczy przed rozpoczęciem gali. Przy okazji ostatniej edycji pozwalał na zdobywanie wygranych powiększonych aż o czternaście procent!

Chcesz postawić zakład na FAME MMA 3? Możesz to zrobić na stronie www.LvBET.pl. Pamiętaj, że z kodem promocyjnym „BETONLINE” zyskujesz bonus bez depozytu i możesz odebrać na start nawet 1500 złotych!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.