Bet365 w Nowym Jorku

Bet365 chce zdobyć dużej części potencjalnego 1 miliarda dolarów nowojorskiego rynku bukmacherskiego po podpisaniu 20-letniej strategicznej współpracy z Empire Resorts.

W długoterminowej transakcji Hillside (Nowy Jork), spółka zależna Bet365, opracuje fizycznne i internetowe zakłady bukmacherskie dla Empire Resorts.

Zakłady sportowe w czwartym najbardziej zaludniony stanie USA, zostaną zalegalizowane prawdopodobnie w przyszłym roku. Oferta internetowa ma być zasilana przez zastrzeżoną platformę bet365 i korzystać z marki operatora.

„Ta współpracA pozwoli Resorts World Catskills być wiodącym ośrodkiem zakładów sportowych w stanie Nowy Jork, podkreśla nasze zaangażowanie w dalszy rozwój Resorts World Catskills, a także nasze zaangażowanie w pracę z najlepszymi, najbardziej innowacyjnymi pionierami w przemysł zapewniający światowej klasy opcje gier. ” -wyjaśnia ekscytujący przewodniczący Empire Resorts Manny Pearlman.

Empire and Hillside (New York) podzielą zyski z przedsięwzięcia równomiernie, gdy Bet365 odzyska swój start-up i inne koszty.

Spółka zależna Bet365 nabywa za 50 mln USD akcje zwykłe Empire w dwóch transzach po cenie 20 USD za akcję. Dzięki temu stanie się drugim największym udziałowcem biznesowym po Kien Huat Realty, filii malezyjskiego konglomeratu Genting Group, który obecnie posiada 88,7% udziałów.

Kien Huat Realty zobowiązał się do zakupu za 126 mln USD akcji przywilejowanych, po cenie zakupu równej 20 USD za akcję. Ta nowa inwestycja wzmacnia pozycję finansową Empire Resorts i podkreśla potencjał wzrostu biznesu, powiedział operator.

Bet365 był wolniejszy od wielu operatorów, którzy przenieśli się do Stanów Zjednoczonych po uchyleniu PASPA w maju, a do tej pory podpisał jedynie umowę o dostępie do rynku z Hard Rock Atlantic City w New Jersey.

Bet365 i Empire podsumowały potencjalne zwroty z partnerstwa, wskazując na badania, które sugerują, że nowojorski rynek bukmacherski może być wart ponad 1 mld USD rocznych przychodów w ciągu pięciu lat od legalizacji.

_______________________________________________________________________
Bukmacher Bet365 nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.
Sprawdź listę legalnych bukmacherów i graj zgodnie z prawem.

0 / 5. Ocen: 0

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.

Podobne artykuły

Back to top button