Puchar Świata w Wiśle bez ryzyka w TOTALbet!

Legalny bukmacher TOTALbet przygotował promocję na inauguracyjny weekend z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Chcesz obstawiać zawody w Wiśle bez ryzyka?

Puchar Świata w Wiśle bez ryzyka w TOTALbet!
Puchar Świata w Wiśle bez ryzyka w TOTALbet!

Oferta specjalna obowiązuje do 18 listopada i jest dostępna dla wszystkich osób, które posiadają konto w Totalbet. Nie trzeba się do niej zapisywać – każdy zostaje uczestnikiem w sposób automatyczny.

Aby zakwalifikować się do otrzymania ewentualnego bonusu, należy zagrać za dokładnie 40 PLN kupon AKO lub SOLO z zakładami na Puchar Świata w skokach narciarskich. W przypadku przegranej, gracz otrzymuje od organizatora oferty pełny zwrot stawki!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Z promocji możesz skorzystać bez względu na to, czy wolisz obstawianie na żywo, czy prematch!

Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Każdy gracz ma prawo do odebrania maksymalnie jednego cashbacku. Dodatkowe środki przyznawane są na konto bonusowe.

Zakłady na skoki narciarskie są już dostępne u wielu polskich bukmacherów. Możecie sprawdzić, kto jest faworytem według kursów, tak samo jak dobrze jest przeczytać o zmianach w przepisach, jakie czekają nas w tym sezonie.

https://blogbukmacherski.pl/czas-na-skoki-narciarskie-2019-kto-faworytem-bukmacherow/

Uwaga! W kuponie promocyjnym muszą znajdować się jedynie zakłady, które rozliczone zostaną do 18 listopada 2018 do godziny 23.59. Nie brane są zatem pod uwagę typy długoterminowe i tym podobne.

Nie masz jeszcze konta w Totalbet? Możesz w każdej chwili sprawdzić, jaki bonus powitalny jest dostępny u tego bukmachera! Wystarczy odwiedzić portal www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image