Wzrasta marża angielskich bukmacherów

Zakładana marża angielskich bukmacherów wzrasta do 3,5%, ponieważ poziom wygranych w Premier League spada nieznacznie.

Marża bukmacherów w październiku powróciła do normalnego poziomu po surowym trzecim kwartale, dzięki niewielkiemu spadkowi procentu wygranych faworytów.

Marża przemysłu wzrosła w październiku do 3,5%, po złym przebiegu 1,2% we wrześniu, 0,5% w sierpniu i 0,8% w lipcu.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Szkodliwe wyniki w trzecim kwartale były odczuwalne w całej branży, a Sky Bet na przykład odnotował 5% spadek przychodów ze sprzedaży bukmacherskiej dzięki spadkowi marży o 1,7 %.

Jednak w październiku nastąpił powrót do bardziej “normalnych” poziomów, a procent zwycięstw faworytów w Premier League spadła z 60% we wrześniu do 55% w październiku.

Procent “remisu” w Premier League również wzrósł z 21% do 23%.

W trakcie miesiąca, na Anfield pomiędzy Arsenalem i Liverpoolem, zanotowano remis 0:0, a Chelsea i Man United na Stamford Bridge również zanotowały podział punktów.

Podana marża jest wyliczana tylko na podstawie zakładów typu singiel. Sytuacja całkiem inaczej wygląda przy zakładach akumulowanych, tam marża jest zdecydowanie wyższa.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close