Betclic, Fortuna, Superbet na Mistrzostwa Świata

Bardzo dużo osób właśnie teraz wybiera firmy bukmacherskie. Wszak trwają Mistrzostwa Świata w Katarze. Nie brakuje zatem meczów, a tym samym również rozmaitych zakładów długoterminowych i przede wszystkim krótkoterminowych. Jakie podmioty hazardowe wybrać? Gdzie warto (szczególnie teraz) się zarejestrować? Oto nasza analiza tego zagadnienia.

Katar - Senegal: Typy, kursy, gdzie oglądać? (25.11.2022)

Betclic ma świetny freebet

Statystyki pokazują, że sporo osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi decyduje się na ten podmiot hazardowy. Z czego to wynika? Przede wszystkim Betclic oferuje swoje usługi w sposób jak najbardziej legalny. Dodatkowo możesz liczyć na wiele świetnych promocji. Na start jest przygotowany znakomity bonus. Freebet do 200 PLN możesz zaś otrzymać, jeśli tylko spełnisz kilka warunków. Należy założyć internetowe konto bukmacherskie, a potem wpłacić pieniądze i postawić zakład. Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki (we freebetach) do 200 PLN (minus podatek). Co jeszcze jest oferowane? To m.in. rozmaite promocje z okazji Mistrzostw Świata w Katarze. Możesz np. dołączyć się do „Rankingu Mistrzów”. Warto, ponieważ łączna pula nagród to nawet 100 000 PLN. Co można zaś wygrać? Np. ekskluzywne wyjazdy do Dubaju. Dla gracza oraz osoby towarzyszącej. Poza tym oferowane są rozmaite freebety nawet dla 300. typerów. To wszystko robi zaś naprawdę bardzo duże wrażenie!

Fortuna – jedna z najpopularniejszych opcji do wyboru

Gdzie jeszcze można założyć internetowe konto bukmacherskie z okazji Mistrzostw Świata w Katarze? Warto zaznaczyć, że ta impreza potrwa łącznie do 18 grudnia 2022 roku. Nie warto zatem zostawiać tych decyzji na ostatni moment. Sporo osób decyduje się na takiego bukmachera internetowego, jak Fortuna. Czy słusznie? Wydaje się to bardzo logiczne. Wszak ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Dodatkowo zapewnia świetne warunki na start. Aktualnie możesz otrzymać 20 PLN za rejestrację plus do 600 PLN zwrotu (za pierwszy ewentualnie przegrany kupon). Co jest zaś oferowane stricte z okazji mundialu w Katarze? M.in. promocja „Strzelecka Susza”. Załóżmy, że zagrasz na to, iż Robert Lewandowski zdobędzie gola w spotkaniu Polska – Argentyna (potyczka odbędzie się 30 listopada 2022 roku). Jeśli konfrontacja zakończy się wynikiem 0:0, to Twój zakład będzie anulowany. Jak postawisz singla, to otrzymasz po prostu zwrot stawki. Dodatkowo możesz np. obstawiać w pewnych dniach mecze mundialu w Katarze bez podatku (dzięki temu Twoje ewentualne wiktorie będą wyższe nawet o kilkanaście procent).

Niektórzy decydują się na mniej znane opcje… czy Superbet to dobry wybór?

Zastanawiasz się nad innymi podmiotami hazardowymi? Aktualnie konkurencja na rynku zakładów wzajemnych jest naprawdę spora. Coraz więcej Klientów ma Superbet. Ta rumuńska firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Tutaj także możesz liczyć na świetne warunki. Np. nowy Klient ma okazję zainkasować nawet… 3754 PLN na start. Poza tym nie brakuje specjalnych promocji z okazji mundialu. Np. teraz możesz skorzystać ze znakomitej oferty na spotkanie Polska – Argentyna, które zapowiada się wyjątkowo szczególnie.

5 / 5. Ocen: 1

Back to top button