Bukmacher Etoto – co warto wiedzieć o firmie?

Bukmacherka jest w Polsce bardzo popularnym działem. A jeszcze kilka lat temu (kiedy wchodziła w życie znowelizowana Ustawa Hazardowa) trudno było przewidzieć, w jakim kierunku się to wszystko potoczy. Aktualnie zainteresowani gracze mają sporo opcji do dyspozycji. W gronie rekomendowanych podmiotów hazardowych znajduje się np. Etoto. Czy ta firma bukmacherska działa legalnie? Masz bowiem, co do tego aspektu, pewne wątpliwości? Zastanawiasz się także, jakie promocje są oferowane na start itp.? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego poradnika.

Czy Etoto jest legalne?

Dla Ciebie będzie to założenie pierwszego w życiu konta bukmacherskiego? Nie ukrywasz, że nie masz zbyt wiele wiedzy na te właśnie tematy? Pamiętaj zatem, że kluczowa jest legalność. Jak chcesz działać w sieci, to nie możesz tego bagatelizować. Wszystko może być zaś dokładnie sprawdzone na stronie internetowej https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Z tego wynika, że ETOTO działa w 100% legalnie. W tym momencie ta firma bukmacherska oferuje swoje usługi zgodnie z przepisami. Na razie tylko online. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości się to zmieni. W tym momencie Etoto działa jedynie przez internet, dlatego nie możesz obstawiać w punktach stacjonarnych. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że gra w sieci podoba się coraz większej liczbie ludzi. W końcu jest szybko i zarazem wygodnie. Warto dodać, że adres tej firmy to ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa.

Atrakcyjne warunki na start

Z powyższego akapitu już zatem wiesz, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Możesz zatem swobodnie dokonać tutaj rejestracji. Oczywiście, pod kilkoma warunkami. Możesz się zarejestrować, jeśli nigdy wcześniej nie miałeś konta w Etoto. Dodatkowo musisz być w momencie wykonywania tego zadania osobą pełnoletnią. Wiek to żaden problem? W takim razie możesz dokonać rejestracji. A potem staną przed Tobą wyjątkowo atrakcyjne promocje. Aktualnie (stan na 23 listopada 2022 roku) możesz otrzymać m.in. 200% do 200 PLN. Wystarczy tylko założyć konto, a potem wpłacić depozyt. Jakie są warunki związane z uwolnieniem tych środków? Należy postawić tylko jeden raz za kwotę przyznanego bonusu. Pamiętaj o tym, że wliczane są wyłącznie kupony akumulowane. Tutaj łączny kurs nie może być niższy od 2,50. Potem możesz jeszcze zainkasować bonus 50% do 1000 PLN.

Bardzo bogata oferta zakładów

W ofercie są rozmaite opcje. Nie tylko krótkoterminowe, ale także długoterminowe. Firma Etoto ma dla swoich Klientów zakłady prematch oraz live (ten dział rozwija się zaś rok po roku kalendarzowym). Co ma jeszcze tutaj znaczenie? Warto podkreślić, że nie samym sportem człowiek żyje. Oczywiście, użytkownicy Etoto mają do wyboru rozmaite dyscypliny. Co jeszcze wzbudza zainteresowanie? Np. sporty wirtualne, które są rozgrywane niezależnie od pogody. Tak samo, jak gry karciane. Warto dodać, że możesz obstawiać nie tylko ze swojego laptopa itp. ale także dzięki aplikacji mobilnej.

0 / 5. Ocen: 0

Jarosław Wilk

Ekspert zakładów bukmacherskich, typy i analizy w jednym paluszku. Od lat związany z rynkiem zakładów sportowych w Polsce.

Podobne artykuły

Back to top button