Betclic i Misja: Tenis – bonus 50 PLN dla fanów obstawiania pojedynków na kortach!

Bukmacher Betclic przygotował ofertę specjalną dla fanów obstawiania tenisa. Premia w ramach promocji to 50 PLN do wykorzystania na stronie lub w aplikacji mobilnej! O co dokładnie chodzi? Można to sprawdzić już teraz!

Betclic i Misja: Tenis - bonus 50 PLN dla fanów obstawiania pojedynków na kortach!
Betclic i Misja: Tenis – bonus 50 PLN dla fanów obstawiania pojedynków na kortach!

Betclic bonus na tenis – 50 PLN dla graczy!

Promocja bukmacherska Betclic to specjalna oferta, która przygotowana została z myślą o fanach obstawiania tego, co dzieje się na kortach. Można już mieć gotowe typy tenis lub dopiero rozpocząć ich szukanie – to nie ma tu żadnego znaczenia!

Do oferty trzeba się zapisać, gdyż tylko w ten sposób można kwalifikować do niej swoje kupony. Organizator promocji, to jest bukmacher Betclic, bierze pod uwagę tylko i wyłącznie zakłady AKO lub SOLO zagrane na tenis za co najmniej 20 PLN o kursie wynoszącym minimum 1.80.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 1000 PLN

Misja: Tenis to propozycja głównie dla fanów obstawiania tej dyscypliny. Wszystko dlatego, że liczą się w niej jedynie wygrane kupony, a więc pechowcy nie mają w tym przypadku za wiele do powiedzenia jeśli chodzi o promocyjne pieniądze!

Misja: Tenis, czyli akcja specjalna dla fanów obstawiania tego sportu!

Do kiedy trwa promocja? Do końca tego tygodnia, czyli do dnia 13 października. 50 PLN otrzyma w niej każdy, kto zagra przynajmniej trzy kupony zwycięskie spełniające podane powyżej kryteria.

Polscy Bukmacherzy

50 PLN ekstra trafi na konta odpowiednich osób w dniu 14 października. Wszystkie dodatkowe środki gracze będą mogli wykorzystać nie tylko na obstawianie tenisa, ale także innych dyscyplin jak piłka nożna, baseball i tak dalej!

Do oferty kwalifikują się:

  • Kupony AKO lub SOLO
  • Kupony zagrane za minimum 20 PLN
  • Zakłady o kursie co najmniej 1.80
  • Tylko typy na tenis
  • Tylko zwycięskie obstawianie!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image