Star-Typ Sport, lider branży bukmacherskiej w Polsce z 50% udziałem w rynku otrzymał ogromne wyróżnienie. Bukmacher z Katowic znalazł się w gronie nominowanych do nagrody „Najlepszego naziemnego operatora roku”.

SBC Awards to ceremonia rozdania nagród w branży hazardowej. Nagrodzeni zostaną operatorzy, partnerzy i dostawcy ze wszystkich głównych dziedzin, w tym płatności, marketingu, dostawców platform i danych.

STS znalazł się w gronie nominowanych w kategorii „Retail Bookmaker of the Year – sponsored by Sportradar”. Po raz pierwszy operator z naszego kraju znajduje się w gronie nominowanych do nagrody SBC Awards. Firma Mateusza Juroszka w swojej kategorii powalczy o zwycięstwo z takimi potentatami branży jak: Betfred, Danske Spil, Snaitech czy William Hill.

SBC Awards zostaną rozdane już po raz piąty. W tym roku przewidziane są 32 kategorie. Znalezienie się bukmachera STS w gronie nominowanych do nagrody to wielki prestiż i uznanie za miesiące ciężkiej pracy.

Gala SBC Awards odbędzie się 4 grudnia 2018 w Londynie.

Bardzo się cieszymy, że przynajmniej jedna firma z Polski jest stawiana na równi ze światowymi potentatami z branży hazardowej.

________________________________________________________________________TSTS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu