Kolejna firma z zezwoleniem na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce! Czy będzie to popularny w Polsce Betclic?

Betclick Polska

26 września br. spółka BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie działająca przez przedstawiciel Pejot 1 Sp. z o.o. otrzymała od Ministerstwa Finansów zezwolenie nr PS4.6831.11.2017 na prowadzenie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.

Bardzo możliwe, że w Polsce znów pojawi się bardzo popularny swojego czasu Betclic. Skąd takie wnioski? Spółka BEM Operations Limited jest właścicielem tej marki i prowadzi działalność na rynku portugalskim. Dlatego nie może być inaczej jak start bukmachera Betclick na Polskim rynku.

“To wspaniale, ze w końcu Betclick zdecydował się na licencję w Polsce. Dzięki temu mamy już kilkunastu legalnych bukmacherów, u których można swobodnie obstawiać. Betclick Polska to świetna wiadomość dla wszystkich graczy zakładów bukmacherskich w naszym kraju.” – typer z forum betonline.net.pl

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Także doczekaliśmy się dziesiątego bukmachera online w naszym kraju. Oprócz Betclic Polska zezwolenia posiadają też Fortuna, STS, Totolotek, MIlenium, eTOTO, forBET, LV BET, TOTALbet, Betclick i Cherry

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl