W każdy wtorek i środę, podczas których rozgrywane są mecze Ligi Mistrzów, bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy bonus powiększający wygrane o 14%!

Liga Mistrzów w Fortunie. Bonus 14% dla wszystkich!
Liga Mistrzów w Fortunie. Bonus 14% dla wszystkich!

Fortuna bonus Liga Mistrzów

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty specjalnej na LM, musisz posiadać konto u legalnego bukmachera Fortuna. Do oferty zaliczają się tylko kupony postawione na stronie internetowej marki bądź w aplikacji dedykowanej na smartfony.

Aby aktywować bonus Happy Hours, wystarczy dołożyć do kuponu AKO lub MAXIKOMBI specjalne zdarzenie powiększające kurs.

Chcesz założyć konto bukmacherskie za darmo? Legalny bukmacher STS pozwala obecnie na odebranie 27 PLN bez depozytu!

Jaki kod promocyjny wpisać?

Oferta dotyczy dowolnych wydarzeń piłkarskich z oferty prematch. Wirtualne sporty nie są brane pod uwagę tak samo, jak nie zaliczają się Zakłady Live.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN. Do promocji nie wlicza się aktywności bukmacherskich, w których korzystano z Superoferty, Hitu Dnia i Zakładu Bezpiecznego.

Oferta specjalna na Ligę Mistrzów obowiązuje w każdy wtorek i środę, w których rozgrywane są mecze tych rozgrywek. Bez względu na porę rozpoczęcia wydarzeń, Happy Hours rozpoczyna się o godzinie 17.00, a kończy o 18.00.

Chcesz założyć konto w Fortunie online? Przypominamy, że obecnie można wykorzystać przy rejestracji nowy bonus powitalny w wysokości 1000 PLN!. Aktywny kod promocyjny to „BETONLINE” – można wpisać go jedynie w formularzu przed zapisaniem się do bukmachera! Pozwala na zdobycie 20 PLN na start bez wpłaty!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu