BetClic „wybuduje” bukmachera?

Dwa dni temu pisaliśmy, że BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie otrzymała zezwolenie nr PS4.6831.11.2017 od Ministra Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich online w Polsce (Betclic?). Spółka działa przez przedstawiciela Pejot 1 Sp. z o.o., firmy z Wrocławia, której przedmiotem działalności są… roboty budowlane.

1 października br. Ministerstwo Finansów na swojej oficjalnej stronie podało informację, że BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie może legalnie oferować zakłady sportowe w Polsce.

Betclic Polska legalny bukmacher online

Spółka działa przez przedstawiciela Pejot 1 Sp. z o.o. Zaglądając do KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) może zauważyć bardzo ciekawą rzecz. Otóż wyżej wymieniona firma klasyfikuje, że głównym przedmiotem działalności będą… „Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych”.

W KRS znajdziemy również: „pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana”, czyli jednak jest szansa, że doczekamy się zakładów sportowych oferowanych przez BetClic.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cała sytuacja wygląda dość dziwnie. Nie wiemy czy Pejot skupi się bardziej na „budowlance” i rozbiórce, czy jednak poświęci się głównie bukmacherce. Jedno jest pewne, firma ma podstawy, aby „zbudować” silną markę na solidnych fundamentach w Polsce.

0 / 5. Ocen: 0

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button