Pech to pech, ale jest na niego sposób – najnowsza promocja Forbet pozwala na obstawianie Ligi Europy z pełnym zwrotem zagranej stawki!

Liga Europy bez ryzyka. Bez pecha w Forbet!
Liga Europy bez ryzyka. Bez pecha w Forbet!

Chcesz wziąć udział w promocji? Postaw kupon za dokładnie 49 PLN lub 99 PLN, w którym wszystkie typy rozstrzygną się do końca dzisiejszego dnia, to jest 4 października.

Pamiętaj, że aby otrzymać pełny zwrot zagranych środków, w kuponie muszą wejść wszystkie zdarzenia poza jednym! Łącznie postawić trzeba minimum siedem meczów, z czego żaden nie może mieć kursu niższego niż 1,30.

Cashback następuje automatycznie. Gracz nie musi nigdzie się po niego zgłaszać – wystarczy zakwalifikować się do oferty.

typowanie Ligi Europy
typowanie Ligi Europy

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera, a chciałbyś skorzystać ze zwrotu, możesz zarejestrować się w każdej chwili. Przypominamy, że nadal aktywny jest Forbet kod promocyjny!

Czwartkowa promocja na Ligę Europy nie łączy się z akcją Forbet Nocą, o której pisaliśmy w dniu wczorajszym.

Wszystkie bonusowe środki z tej oferty specjalnej zostaną przelane na konta odpowiednich osób do piątku (5 października) do godziny 23.59. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można zadać pytanie pracownikowi Biura Obsługi Klienta Forbet.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu