Liga Europy bez ryzyka. Bez pecha w Forbet!

Pech to pech, ale jest na niego sposób – najnowsza promocja Forbet pozwala na obstawianie Ligi Europy z pełnym zwrotem zagranej stawki!

Liga Europy bez ryzyka. Bez pecha w Forbet!
Liga Europy bez ryzyka. Bez pecha w Forbet!

Chcesz wziąć udział w promocji? Postaw kupon za dokładnie 49 PLN lub 99 PLN, w którym wszystkie typy rozstrzygną się do końca dzisiejszego dnia, to jest 4 października.

Pamiętaj, że aby otrzymać pełny zwrot zagranych środków, w kuponie muszą wejść wszystkie zdarzenia poza jednym! Łącznie postawić trzeba minimum siedem meczów, z czego żaden nie może mieć kursu niższego niż 1,30.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Cashback następuje automatycznie. Gracz nie musi nigdzie się po niego zgłaszać – wystarczy zakwalifikować się do oferty.

typowanie Ligi Europy
typowanie Ligi Europy

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera, a chciałbyś skorzystać ze zwrotu, możesz zarejestrować się w każdej chwili. Przypominamy, że nadal aktywny jest Forbet kod promocyjny!

Czwartkowa promocja na Ligę Europy nie łączy się z akcją Forbet Nocą, o której pisaliśmy w dniu wczorajszym.

Wszystkie bonusowe środki z tej oferty specjalnej zostaną przelane na konta odpowiednich osób do piątku (5 października) do godziny 23.59. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można zadać pytanie pracownikowi Biura Obsługi Klienta Forbet.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close