Bukmacher Totolotek wprowadził do swojej oferty Bezpieczny Kupon. Dzięki tej usłudze możecie otrzymać zwrot w wysokości dziesięciokrotności stawki w przypadku nietrafienia jednego zakładu na kuponie! 

Totolotek wprowadza Bezpieczny Kupon!
Kupony bukmachera Totolotek

Totolotek kupony bukmacherskie

Aby móc skorzystać z Bezpiecznego Kuponu, należy spełnić następujące warunki:

  • Postawić kupon prosty
  • Maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia 5.00
  • Maksymalna stawka 300 PLN

Promocja jest dostępna dla każdego klienta Totolotka, również dla nowych. Jeżeli chcesz założyć konto, możesz zrobić to na stronie www.totolotek.pl. Na start bukmacher przygotował dla Czytelników naszego bloga aż 20 PLN bez depozytu i 500 PLN za pierwszą wpłatę!

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Kupon nie jest traktowany jako bezpieczny, gdy jedno ze zdarzeń zostanie unieważnione (np. odwołany mecz), a drugi typ będzie nietrafiony.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Warto podkreślić, że z tej opcji nie można korzystać w przypadku obstawiania na żywo!

Zainteresowany grą przez internet? Sprawdź Milenium kod bonusowy i dowiedz się, jak otrzymać darmowe 20 PLN na typowanie meczów!

_________________
Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.