BETFAN atrakcyjny jak nigdy – Kinga Kwiecień dołącza do zespołu!

Dziennikarka sportowa Kinga Kwiecień została media menedżerem w firmie bukmacherskiej BETFAN. Wkrótce rusza jej autorski program “KwiecieńPlecień”!

BETFAN piękny jak nigdy - Kinga Kwiecień dołącza do zespołu!
BETFAN piękny jak nigdy – Kinga Kwiecień dołącza do zespołu!

Betfan i Kinga Kwiecień

Bukmacher Betfan jest dostępny na polskim rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale rozpoczyna poważnie myśleć o marketingu, dlatego też można spodziewać się tego, że wkrótce będzie o nim głośniej, niż do tej pory.

Kinga Kwiecień dziennikarską karierę rozpoczynała w Wirtualnej Polsce. Później działała także w telewizji Polsat oraz TVP. Na antenie publicznej TV współpracowała przy porannym programie “DZIEŃ DOBRY POLSKO!, a także tworzyła redakcję TVP Sport.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

 – Współpraca z BETFAN to dla mnie zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że będę miała możliwość wykorzystania dotychczasowego doświadczenia w realizacji nowych pomysłów.  Cykl „Kwiecień Plecień” będzie dynamicznym programem przedstawiającym najatrakcyjniejsze zakłady na BETFAN. Nie zabraknie też publikacji różnych formatów – od vlogów, przez wywiady, po relacje zza kulis ciekawych wydarzeń w Polsce. Będę współpracować z osobowościami telewizji i Internetu. Nie zabraknie mnie również na social mediach. Ta platforma rośnie w siłę, a przy tym daję pewną wolność twórczą – mówi Kinga Kwiecień, media manager w BETFAN.

Nowe zawodowe wyzwanie

Kwiecień u bukmachera będzie odpowiedzialna za kontakt z mediami, ale i nie tylko. Wkrótce ma ruszyć jej autorski program wideo o tytule “KwiecieńPlecień”.

TOP 3 bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Legalne firmy bukmacherskie coraz chętniej współpracą z przedstawicielkami płci pięknej. Przypominamy, że od pewnego czasu z Etoto związana jest inna atrakcyjna dziennikarka, Jola Zasępa.

W każdej chwili możecie sprawdzić, co takiego znajduje się w ofercie marki Betfan. Portal pozwala na rejestrację za darmo i to bez weryfikacji danych!

—–

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close