Aby rozpocząć grę u legalnego bukmachera Betfan, nie potrzebujesz dowodu osobistego. Weryfikację zostaw sobie na później, a konto do obstawiania uruchom w ciągu niecałej minuty!

Jak założyć konto w Betfan? Obstawianie bez dowodu!
Jak założyć konto w Betfan? Obstawianie bez dowodu!

Obstawianie w Betfan

Rejestracja w Betfan jest możliwa od dnia 25 kwietnia 2019 roku. Aby zapisać się do tego bukmachera, nie potrzebujesz poświęcić więcej niż minutę wolnego czasu.

W jaki sposób dokonać rejestracji? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku! Pamiętaj, iż Betfan to legalny buk, dlatego można grać u niego bez żadnych obaw!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Betfan. Zakładanie konta [PORADNIK]

1 – Wchodzimy na stronę oficjalną, czyli Betfan.pl, a następnie klikamy przycisk „Otwórz konto”.

Betfan rejestracja online
Betfan rejestracja online

2 – Podajemy swój adres e-mail, numer telefonu oraz wymyślamy sobie hasło do logowania do profilu. W tym punkcie zaznaczamy też, w jaki sposób chcemy otrzymać informacje o promocjach i bonusach od Betfan.

betfan rejestracja. Krok I
betfan rejestracja. Krok I

3 – Wpisujemy swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Możemy też wpisać Betfan kod promocyjny – „BETFAN„. Dzięki temu otrzymamy dodatkowy bonus, czyli 100 PLN zakład bez ryzyka.

Betfan rejestracja. Krok II
Betfan rejestracja. Krok II

4 – GOTOWE! Wchodzimy na skrzynkę pocztową i aktywujemy konto w Betfan!

betfan aktywacja konta
Polski legalny bukmacher Betfan – aktywacja konta bukmacherskiego

Betfan to bukmacher bez weryfikacji (pozwala tzw. konto tymczasowe). Żeby jednak korzystać w pełni z wszystkich oferowanych przez niego możliwości, musisz potwierdzić swoje dane poprzez skan dokumentu tożsamości!

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 1000 PLN

Tak, Polski legalny bukmacher Betfan oferuje wszystkim nowym graczom bonus aż 3000 PLN. To nie wszystko, pod wpisaniu kodu promocyjnego "BETFAN" gracz otrzyma dodatkowo zakład bez ryzyka 100 PLN! Bonus można odebrać na stronie www.betfan.pl

Kod promocyjny do Betfan dający dodatkowe korzyści w postaci zakładu bez ryzyka 100 PLN to: BETFAN. Rejestracja na stronie www.betfan.pl

Tak, Betfan posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Zezwolenie nr. PS4.6831.3.2018.

Oczywiście, Betfan jako legalny bukmacher w Polsce, posiadający zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przygotował promocję dla swoich graczy, zwiekszając wygrane nawet o 20%. Dzięki temu podatek od gier jest pokrywany przez bukmachera Betfan!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl