Jak założyć konto w Betfan. Obstawianie bez dowodu – jak to działa?

Aby rozpocząć grę u legalnego bukmachera Betfan, nie potrzebujesz dowodu osobistego. Weryfikację zostaw sobie na później, a konto do obstawiania uruchom w ciągu niecałej minuty!

Jak założyć konto w Betfan? Obstawianie bez dowodu!
Jak założyć konto w Betfan? Obstawianie bez dowodu!

Bonus na start – 100 PLN z kodem promocyjnym BETFAN

Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom aż dwie specjalne premie, które można otrzymać po założeniu konta. Aktualny bonus na start w tym przypadku to aż 100 PLN jako zakład bez ryzyka oraz do 3000 złotych przy pierwszych depozytach.

Jeżeli chcemy odebrać maksymalny bonus, musimy pomyśleć o dokonaniu rejestracji konta z kodem promocyjnym BETFAN. Tylko on daje nam pewność zgarnięcia premii na najwyższym możliwym poziomie.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Betfan kod promocyjny jest łatwy do zapamiętania. Właśnie dlatego jest tak popularny i chętnie wykorzystywany przez typerów. Tym bardziej, że mowa tutaj o bukmacherze dostępnym na 100% legalnie!

Obstawianie w Betfan – jak szybko założyć konto?

Rejestracja w Betfan jest możliwa od dnia 25 kwietnia 2019 roku. Aby zapisać się do tego bukmachera, nie potrzebujesz poświęcić więcej niż minutę wolnego czasu.

W jaki sposób dokonać rejestracji? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku! Pamiętaj, iż Betfan to legalny buk, dlatego można grać u niego bez żadnych obaw!

Betfan. Zakładanie konta [PORADNIK]

1 – Wchodzimy na stronę oficjalną, czyli Betfan.pl, a następnie klikamy przycisk „Otwórz konto”.

Betfan rejestracja online
Betfan rejestracja online

2 – Podajemy swój adres e-mail, numer telefonu oraz wymyślamy sobie hasło do logowania do profilu. W tym punkcie zaznaczamy też, w jaki sposób chcemy otrzymać informacje o promocjach i bonusach od Betfan.

betfan rejestracja. Krok I
betfan rejestracja. Krok I

3 – Wpisujemy swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Możemy też wpisać Betfan kod promocyjny – „BETFAN„. Dzięki temu otrzymamy dodatkowy bonus, czyli 100 PLN zakład bez ryzyka.

Betfan rejestracja. Krok II
Betfan rejestracja. Krok II

4 – GOTOWE! Wchodzimy na skrzynkę pocztową i aktywujemy konto w Betfan!

betfan aktywacja konta
Polski legalny bukmacher Betfan – aktywacja konta bukmacherskiego

Betfan to bukmacher bez weryfikacji (pozwala tzw. konto tymczasowe). Żeby jednak korzystać w pełni z wszystkich oferowanych przez niego możliwości, musisz potwierdzić swoje dane poprzez skan dokumentu tożsamości!

3000 złotych w prezencie od Betfan. Jak odebrać taką kasę?

Bonus wynoszący aż 3000 złotych to prawdziwa rzadkość w zakładach bukmacherskich. A tymczasem właśnie tyle można otrzymać na stronie www.Betfan.pl tuż po założeniu konta.

Odebrałeś już 100 złotych jako zakład bez ryzyka, a teraz czekasz na kolejne doładowania? Do zgarnięcia jest gruba kasa, a wszystko sprowadza się jedynie do dokonywania wpłat i obstawiania, czyli tego, co i tak się zazwyczaj robi!

Aktualny bonus powitalny Betfan pozwala na zdobycie do 3000 złotych, ale kwota ta może być mniejsza. Wszystko zależy od tego, jaką obierzesz strategię oraz ile masz środków na obstawianie!

Oferta jest ograniczona czasowo. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, upewnij się, czy aby na pewno jest dostępna!


[AC_PRO id=5164]


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button