Ekipa internetowego kanału ETOTO TV staje się piękniejsza. Właśnie dołączyła do niej Jola Zasępa, dziennikarka znana, między innymi, z programów autorskich w Polsacie Sport oraz portalu Sport.pl!

Jola Zasępa w ekipie ETOTO TV!
Jola Zasępa w ekipie ETOTO TV!

Zasępa będzie pierwszą przedstawicielką płci pięknej w internetowej telewizji legalnego bukmachera Etoto. Najdłużej z marką współpracują Mateusz Borek, Roman Kołtoń oraz Tomasz Hajto. W ostatnim czasie do wspomnianych panów dołączył Michał Pol, a ostatnio również Tomasz Smokowski.

Nowa dziennikarka ETOTO TV prawdopodobnie będzie zajmowała się tym, co potrafi najlepiej, czyli przeprowadzaniem wywiadów, przeglądami prasy oraz wszelkiego rodzaju relacjami z różnych wydarzeń sportowych. Być może dołączy również do programu „Quiz pod napięciem”. Jeden z jego odcinków obejrzycie poniżej!

Typerzy z całej Polski na pewno są zachwyceni informacją o podjęciu współpracy bukmachera z Jolą Zasępą. Bez wątpienia będzie się ją oglądało na ekranie komputera czy smartfona znacznie przyjemniej, niż sympatycznego, aczkolwiek niekoniecznie urodziwego, Michała Pola! 😉

Przypominamy, że w Etoto nadal można skorzystać z premii 20 PLN bez depozytu. W tym celu wystarczy założenie konta i pobranie aplikacji mobilnej do obstawiania wydarzeń sportowych.

13. legalny bukmacher w Polsce to Typiko!

W jaki sposób można zostać graczem bukmachera Etoto? Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu