Bet365 pokonuje takich graczy jak Coral i Sky Bet w nowych rankingach UX (ang. doświadczenie użytkownika).

Zwycięstwo Bet365 prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, jeśli chodzi o przegląd 10 najpopularniejszych firm bukmacherskich w Wielkiej Brytanii.

Po badaniu przeprowadzonym przez firmę technologiczną Degree 53 firma z siedzibą w Stoke znalazła się na szczycie rankingu pod względem produktu In-Play (zakłady live), zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach.

Bet365 był chwalony za statystyki i wizualizacje danych prezentowanych na stronie, a także za możliwość szybkiego przełączania między wydarzeniami na żywo.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jednak Degree 53 zasugerował, że format był nieco mylący dla początkujących graczy, a sekcja w grze powinna być łatwiejsza do uzyskania ze strony głównej.

Betway zajął drugie miejsce w rankingu komputerów stacjonarnych, a Degree 53 chwalił prostotę i dostępność sekcji na żywo.

Raport sugeruje jednak, że grafika i statystyki w grze na żywo mogą być bardziej aktywne i wciągające.

Coral zajął drugie miejsce w rankingach mobilnych pod względem widoczności przycisków cash-out i przejrzystości zmian kursów.

„Wizualne wydarzenia mogą być bardziej dynamiczne, aby pomóc klientom monitorować to, co dzieje się podczas gry, jednak dostępne dla nich szczegóły są świetne.”

Andrew Daniels, dyrektor zarządzający w Degree 53, powiedział: „In-Play to jeden z najbardziej interesujących obszarów w zakładach sportowych, dlatego uważamy, że ważne jest, aby operatorzy zapewniali UX, który to odzwierciedla.

„Klienci chcą poczuć emocje, gdy ich ulubione wydarzenia sportowe mają miejsce, a to z kolei zwiększy ich lojalność i interakcję z marką.

„Ogólnie rzecz biorąc, sprawdzeni bukmacherzy mają dobry standard funkcji zakładów na żywo, ale to mniejsze detale i funkcje dodały coś innego i sprawiły, że niektóre z tych produktów wyróżniły się” – dodał.

____________
Wyżej wymienieni bukmacherzy nie posiadają zezwolenia Ministerstwa Finansów na działalność w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać i jest dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl