Bet365 pokonuje takich graczy jak Coral i Sky Bet w nowych rankingach UX (ang. doświadczenie użytkownika).

Zwycięstwo Bet365 prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, jeśli chodzi o przegląd 10 najpopularniejszych firm bukmacherskich w Wielkiej Brytanii.

Po badaniu przeprowadzonym przez firmę technologiczną Degree 53 firma z siedzibą w Stoke znalazła się na szczycie rankingu pod względem produktu In-Play (zakłady live), zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach.

Bet365 był chwalony za statystyki i wizualizacje danych prezentowanych na stronie, a także za możliwość szybkiego przełączania między wydarzeniami na żywo.

Jednak Degree 53 zasugerował, że format był nieco mylący dla początkujących graczy, a sekcja w grze powinna być łatwiejsza do uzyskania ze strony głównej.

Betway zajął drugie miejsce w rankingu komputerów stacjonarnych, a Degree 53 chwalił prostotę i dostępność sekcji na żywo.

Raport sugeruje jednak, że grafika i statystyki w grze na żywo mogą być bardziej aktywne i wciągające.

Coral zajął drugie miejsce w rankingach mobilnych pod względem widoczności przycisków cash-out i przejrzystości zmian kursów.

„Wizualne wydarzenia mogą być bardziej dynamiczne, aby pomóc klientom monitorować to, co dzieje się podczas gry, jednak dostępne dla nich szczegóły są świetne.”

Andrew Daniels, dyrektor zarządzający w Degree 53, powiedział: „In-Play to jeden z najbardziej interesujących obszarów w zakładach sportowych, dlatego uważamy, że ważne jest, aby operatorzy zapewniali UX, który to odzwierciedla.

„Klienci chcą poczuć emocje, gdy ich ulubione wydarzenia sportowe mają miejsce, a to z kolei zwiększy ich lojalność i interakcję z marką.

„Ogólnie rzecz biorąc, sprawdzeni bukmacherzy mają dobry standard funkcji zakładów na żywo, ale to mniejsze detale i funkcje dodały coś innego i sprawiły, że niektóre z tych produktów wyróżniły się” – dodał.

____________
Wyżej wymienieni bukmacherzy nie posiadają zezwolenia Ministerstwa Finansów na działalność w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać i jest dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu