BetClic Polska. Jaki bonus powitalny na start?

BetClic Polska to już legalny bukmacher w naszym kraju. Jaki bonus powitalny u niego znajdziemy? Poznaj szczegóły znane na ten moment!

BetClic Polska. Jaki bonus powitalny na start?
BetClic Polska. Jaki bonus powitalny na start?

BetClic w Polsce. Cashback na start

BetClic bonus powitalny jest czymś, co w ostatnim czasie bardzo interesuje typerów z całego naszego kraju. Trudno się temu dziwić, bo przecież mówimy tutaj o jednym z najpopularniejszych bukmacherów na świecie, który otrzymał licencję na prowadzenie działalności w Polsce.

Marka BetClic Polska rozpoczęła swoją działalność w Polsce w lipcu 2019 roku. Od tej pory możesz grać u niej zgodnie z przepisami. Oznacza to nie tylko obstawianie online, ale także korzystanie z promocji, odbieranie bonusów i tak dalej!

bonus na start w betclic
bonus na start w betclic

Jaki bonus powitalny w BetClic?

W czasach, gdy BetClic działał na polskim rynku, oferował nowym klientom cashback przy pierwszym zakładzie, który zakończył się przegraną.

Teraz jest tak samo, bo przecież nie zmienia się starych przyzwyczajeń graczy! Jeżeli nie uda ci się trafić pierwszego kuponu w Betclic, otrzymasz pełny zwrot stawki do 510 złotych!

Żeby odebrać zakład bez ryzyka w Betclic potrzebny jest kod promocyjny: KOD510. Po wpisaniu go podczas rejestracji konta, gracz otrzymuje zakład bez ryzyka, czyli jeśli pierwszy zakład zostaje przegrany to Betclic zwraca mu stawkę aż do 510 PLN.

Dla graczy udostępniona też jest aplikacja mobilna BetClic. Na ten moment pobierzecie ją zarówno na iOS, jak i system Android.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button