BetClic Polska to już legalny bukmacher w naszym kraju. Jaki bonus powitalny u niego znajdziemy? Poznaj szczegóły znane na ten moment!

BetClic Polska. Jaki bonus powitalny na start?
BetClic Polska. Jaki bonus powitalny na start?

BetClic w Polsce. Cashback na start

BetClic bonus powitalny jest czymś, co w ostatnim czasie bardzo interesuje typerów z całego naszego kraju. Trudno się temu dziwić, bo przecież mówimy tutaj o jednym z najpopularniejszych bukmacherów na świecie, który otrzymał licencję na prowadzenie działalności w Polsce.

Marka BetClic Polska w swojej legalnej odsłonie prawdopodobnie pojawi się w czerwcu 2019 roku. Na ten moment nie wiadomo, jaki bonus powitalny będzie można znaleźć na jej oficjalnej stronie internetowej oraz czy dostępna będzie jakaś specjalna premia na start.

bonus na start w betclic
bonus na start w betclic

Jaki bonus powitalny w BetClic?

W czasach, gdy BetClic działał na polskim rynku, oferował nowym klientom cashback przy pierwszym zakładzie, który zakończył się przegraną. Dlatego bukmacher Betclic zaoferował nowym graczom bardzo dobry bonus na początek, aż 500 PLN zakładu bez ryzyka!

Żeby odebrać zakład bez ryzyka w Betclic wymagany jest kod promocyjny: KOD500. Po wpisaniu tego kodu promocyjnego podczas rejestracji konta, gracz otrzymuje zakład bez ryzyka, czyli jeśli pierwszy zakład zostaje przegrany to Betclic zwraca mu stawkę aż do 500 PLN.

Według naszych informacji, bardzo szybko ma pojawić się u nas aplikacja mobilna BetClic. Być może w niej także znajdzie się miejsce na jakieś wyjątkowe oferty, bonusy startowe i tym podobne!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
05

bonusy bez depozytu