PremiumBull. Bwin uruchamia nową stronę dla Polaków

Bukmacher Bwin uruchomił nową stronę internetową, w której umożliwia logowanie graczom z Polski. PremiumBull jest w naszym kraju legalne? Jak działa strona PremiumBull i co oferuje?

PremiumBull. Bwin uruchamia nową stronę dla Polaków
PremiumBull. Bwin uruchamia nową stronę dla Polaków

Kiedyś Premium a teraz PremiumBull?

Na oficjalnej stronie Bwin Polska nie można dokonać rejestracji z terytorium Polski. Wraz z wejściem w życie ustawy hazardowej z roku 2017 firma wyłączyła możliwość dokonywania rejestracji graczom z naszego kraju. Jak się okazuje, tylko częściowo.

Bukmacher Bwin przygotował dla Polaków stronę o nazwie Premium.com. Do tej pory można było się na nią logować po to, by korzystać z dostępnej oferty bukmachera. Teraz aktywowany został nowy portal. Znaleźć go można pod nazwą Premiumbull. Czy jest to legalny bukmacher w Polsce?

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu! Żeby otrzymać za darmo 29 PLN na obstawianie meczów wystarczy wpisać kod promocyjny “BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

PremiumBull co to takiego?

Strona internetowa PremiumBull na pierwszy rzut oka nie przypomina portalu do obstawiania wydarzeń sportowych. Nie znajdziecie na niej nawet żadnej wzmianki o licencji czy informacji do kogo strona należy.

Opisywana witryna to nic innego, jak swego rodzaju furtka dla osób, które dalej chciałyby korzystać ze strony Bwin. Należy jednak pamiętać, że jest to nielegalne i nie należy tego robić! W przypadku korzystania z usług Bwin na terenie naszego kraju narażamy się na wiele przykrych konsekwencji prawnych. Inaczej jest chociażby w przypadku firmy Fortuna czy innych, które posiadają koncesję na prowadzenie działalności w Polsce.

bwin rejestracja pl
bwin rejestracja pl

PremiumBull kod promocyjny 2020

Na stronie PremiumBull nie jest dostępny żaden kod promocyjny do bukmachera. Trzeba pamiętać, że nawet gdyby było inaczej, nie można by było z niego korzystać. Wszystko dlatego, że Bwin to nielegalny bukmacher!

Na szczęście, mamy w Polsce wiele firm bukmacherskich, które pozwalają na wpisywanie kodów podczas rejestracji. Do takich zaliczyć można, między innymi, markę Milenium, gdzie dla naszych Czytelników jest przygotowana dodatkowa premia!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bwin licencja w Polsce 2020

Jakiś czas temu licencję bukmacherską w Polsce otrzymał BetClic. Kiedy możemy spodziewać się kolejnych koncesji? Na ten moment trudno odpowiedzieć na to pytanie. Swego czasu mówiło się o tym, że Bwin postara się o to, by działać w naszym kraju legalnie. Jego pierwszy wniosek licencyjny został jednak odrzucony przez polskie władze i na ten moment nie wiadomo, czy w najbliższym czasie firma ta zdecyduje się na kolejny podobny ruch.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

W Ministerstwie Finansów czeka jeszcze kilka wniosków o licencje bukmacherskie, jednak żaden nie pochodzi od firm zagranicznych. Na pewno więc w najbliższym czasie nie możemy spodziewać się powrotu Bwin do naszego kraju.

Strona PremiumBull nie działa

PremiumBull to strona do logowania, która wcześniej była dostępna pod nazwą Premium.com. Gracze z naszego kraju obecnie mogą mieć problem z korzystaniem z pierwotnej wersji portalu. Powody takiego stanu rzeczy wydają się oczywiste – albo portal znalazł się na celowniku organów z Polski, albo jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed tego typu działaniami w przyszłości.

Bwin polska strona
Bwin polska strona

Bwin legalny w Polsce czy nie?

Jakby na to nie patrzeć, gra na stronie BWin oraz pokrewnych jest nielegalna w Polsce i póki się to nie zmieni, nie można korzystać z takich portali jak opisywany PremiumBull. Nawet jeśli bukmacher pozwala na rejestrację, obstawianie czy wpłatę pieniędzy, należy pamietać, że robimy to tylko na własną odpowiedzialność, gdyż w razie problemów z Polskim wymiarem sprawiedliwości PremiumBull nam nie pomoże.

Jeżeli chcemy obstawiać mecze zgodnie z obowiązującym u nas prawem, powinniście wybierać strony z listy dostępnej na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów, albo z rankingu legalnych bukmacherów. W tym rankingu znajdują się wyłącznie zakłady bukmacherskie posiadające licencję na udzielanie zakładów wzajemnych w Polsce. Obstawianie w takich zakładach online jest legalna i można to robić bezpiecznie.

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 550 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny "KOD550".

Aktualny kod promocyjny to KOD550. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 550 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 33

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image