Bukmacher Bwin uruchomił nową stronę internetową, w której umożliwia logowanie graczom z Polski. Jak działa strona PremiumBull.com?

PremiumBull. Bwin uruchamia nową stronę dla Polaków
PremiumBull. Bwin uruchamia nową stronę dla Polaków

Kiedyś Premium a teraz PremiumBull?

Na oficjalnej stronie Bwin Polska nie można dokonać rejestracji z terytorium Polski. Wraz z wejściem w życie ustawy hazardowej z roku 2017 firma wyłączyła możliwość dokonywania rejestracji graczom z naszego kraju. Jak się okazuje, tylko częściowo.

Bukmacher Bwin przygotował dla Polaków stronę o nazwie Premium.com. Do tej pory można było się na nią logować po to, by korzystać z dostępnej oferty bukmachera. Teraz aktywowany został nowy portal. Znaleźć go można pod nazwą Premiumbull. Czy jest to legalny bukmacher w Polsce?

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

PremiumBull co to takiego?

Strona internetowa PremiumBull na pierwszy rzut oka nie przypomina portalu do obstawiania wydarzeń sportowych. Nie znajdziecie na niej nawet żadnej wzmianki o licencji czy informacji do kogo strona należy.

Opisywana witryna to nic innego, jak swego rodzaju furtka dla osób, które dalej chciałyby korzystać ze strony Bwin. Należy jednak pamiętać, że jest to nielegalne i nie należy tego robić! W przypadku korzystania z usług Bwin na terenie naszego kraju narażamy się na wiele przykrych konsekwencji prawnych. Inaczej jest chociażby w przypadku firmy Fortuna czy innych, które posiadają koncesję na prowadzenie działalności w Polsce.

bwin rejestracja pl
bwin rejestracja pl

PremiumBull kod promocyjny 2019

Na stronie PremiumBull nie jest dostępny żaden kod promocyjny do bukmachera. Trzeba pamiętać, że nawet gdyby było inaczej, nie można by było z niego korzystać. Wszystko dlatego, że Bwin to nielegalny bukmacher!

Na szczęście, mamy w Polsce wiele firm bukmacherskich, które pozwalają na wpisywanie kodów podczas rejestracji. Do takich zaliczyć można, między innymi, markę Milenium, gdzie dla naszych Czytelników jest przygotowana dodatkowa premia!

Bwin licencja w Polsce 2019

Jakiś czas temu licencję bukmacherską w Polsce otrzymał BetClic. Kiedy możemy spodziewać się kolejnych koncesji? Na ten moment trudno odpowiedzieć na to pytanie. Swego czasu mówiło się o tym, że Bwin postara się o to, by działać w naszym kraju legalnie. Jego pierwszy wniosek licencyjny został jednak odrzucony przez polskie władze i na ten moment nie wiadomo, czy w najbliższym czasie firma ta zdecyduje się na kolejny podobny ruch.

darmowy bonus etoto
Freebet u legalnego bukmachera Etoto

W Ministerstwie Finansów czeka jeszcze kilka wniosków o licencje bukmacherskie, jednak żaden nie pochodzi od firm zagranicznych. Na pewno więc w najbliższym czasie nie możemy spodziewać się powrotu Bwin do naszego kraju.

Strona Premium.com nie działa

PremiumBull to strona do logowania, która wcześniej była dostępna pod nazwą Premium.com. Gracze z naszego kraju obecnie mogą mieć problem z korzystaniem z pierwotnej wersji portalu. Powody takiego stanu rzeczy wydają się oczywiste – albo portal znalazł się na celowniku organów z Polski, albo jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed tego typu działaniami w przyszłości.

Bwin polska strona
Bwin polska strona

Bwin legalny w Polsce czy nie?

Jakby na to nie patrzeć, gra na stronie BWin oraz pokrewnych jest nielegalna w Polsce i póki się to nie zmieni, nie można korzystać z takich portali jak opisywany PremiumBull. Jeżeli chcecie grać zgodnie z obowiązującym u nas prawem, powinniście wybierać strony z listy dostępnej na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów!

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.