Bezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!

Dobra okazja do tego, by sprawdzić się jak działają karty u bukmachera STS. Betgames to teraz specjalna promocja, w której do zdobycia jest zwrot w wysokości 20 PLN!

Bezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!
Bezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Mimo że dostępne w STS karty online są dość „świeżym” tematem, interesują z dnia na dzień coraz większe grono osób. Nie wszyscy lubią jednak wydawać pieniądze na coś, czego nie znają i właśnie stąd promocja ze zwrotem!

Jak działa oferta Betgames bez ryzyka? Przede wszystkim warto wspomnieć, iż jest dostępna dla każdego klienta STS i nie trzeba się do niej zapisywać. Gracz może otrzymać w niej 20 złotych bonusu – ani mniej, ani więcej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W ramach promocji do zdobycia są środki w przypadku nietrafionego kuponu AKO lub SOLO zagranego za 20 PLN. Jeżeli kupon okaże się wygrany, wszystkie pieniądze automatycznie dodane zostaną do konta bukmacherskiego wraz z całym zyskiem!

Granie w karty w STS. Promocja z premią

Granie w karty w STS jest legalne, a to dlatego, że mamy tutaj do czynienia z zakładami na wynik danego rozdania. Nie chodzi więc o grę w bezpośrednim tego słowa znaczeniu. To ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby grać zgodnie z prawem w pokera, wojnę czy bakarat.

Oferta specjalna dostępna jest dla wszystkich, którzy chcą w praktyce wypróbować Betgames. Nie jest to bonus dostępny jedynie dla nowo zarejestrowanych.

A jeżeli ktoś nie posiada konta w STS, cały czas może je założyć za darmo, bez weryfikacji i w pełni legalnie! Kod promocyjny STS brzmi „BETONLINE„, a na start do zdobycia jest 29 PLN bez depozytu i przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button