EKSPERT od Ligi Mistrzów? Fortuna rozdaje 20.000 PLN!

Ekspert bukmacherski na Ligę Mistrzów to wyjątkowy konkurs u bukmachera Fortuna, który pozwala na zdobycie nawet 20.000 PLN za prawidłowe obstawianie! Co zrobić, by wziąć udział w tej zabawie?

EKSPERT od Ligi Mistrzów? Fortuna rozdaje 20.000 PLN!

Fortuna EKSPERT Liga Mistrzów

Przed nami 1. kolejka najważniejszych rozgrywek międzyklubowych na świecie. Każdy z typerów ma już prawdopodobnie swoje typy na Ligę Mistrzów w głowie – pora sprawdzić, czy okażą się one trafione!

Bukmacher Fortuna przygotował dla miłośników obstawiania wyjątkowy konkurs, w którym do zdobycia jest dodatek do wygranych wynoszący aż 20.000 PLN! Im mniej ekspertów w jednej kolejce, tym lepiej!

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nagroda główna dzielona jest na równe części wśród wszystkich laureatów, czyli tych, którzy prawidłowo obstawią mecze konkursowe. Stawka musi wynosić co najmniej 5 złotych, a na jednym kuponie musi znaleźć się 10 meczów z Ligi Mistrzów w dniach 17-18 września.

20.000 PLN extra do zgarnięcia!

Do oferty specjalnej nie trzeba się zapisywać. Istotne jest to, by zagrać kupon przed rozpoczęciem pierwszego meczu. Przypominamy, że tegoroczna Liga Mistrzów startuje w dniu 17 września o godzinie 18.55. Na wstępie czekają nas dwa spotkania!

Tylko osoby zarejestrowane u bukmachera Fortuna mogą wziąć udział w tej promocji. Nie trzeba się do niej zapisywać – wystarczy w odpowiednim czasie zagrać konkretny zakład bukmacherski.

Jakie pewniaki masz już w głowie? Bukmacherzy cały czas zmieniają kursy, dostosowując je do aktualnych trendów wśród typerów oraz opinii ekspertów. W każdej chwili można sprawdzić notowania poszczególnych drużyn, między innymi, na eFortuna.pl!

Przypominamy, że nowi gracze u legalnego bukmachera Fortuna mogą liczyć nawet na ponad 1000 złotych premii na start. Aktywny kod promocyjny to “BETONLINE” – można go podać jedynie przy rejestracji!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button