Bezpieczne 10 PLN w STS na WTA Finals!

Tylko do 31 października można w STS postawić zakład na WTA Finals i w razie niepowodzenia otrzymać zwrot w wysokości 10 PLN. Promocja dostępna jest dla wszystkich typerów!

Bezpieczne 10 PLN w STS na WTA Finals!
Bezpieczne 10 PLN w STS na WTA Finals!

Tenisowe ubezpiecznie u bukmachera STS

Nie jest w tym przypadku potrzebny żaden przygotowany przez STS kod promocyjny. Zadanie gracza polega na postawieniu kuponu, który będzie zawierał co najmniej dwa zakłady na dokładny wyników meczów.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie promocyjnym nie może wynosić mniej niż 1.60. Gracz może dostać 10 PLN zwrotu, jeśli okaże się, że jego kupon został nietrafiony, a więc nie otrzymał z jego tytułu żadnej nagrody pieniężnej.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Gracz ma za zadanie jedynie wykorzystać je na obstawianie, a następnie wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel!

Kupony kwalifikacyjne w promocji:
🎾🎾🎾

  • Stawka 21 PLN (nie więcej, nie mniej)
  • Kurs co najmniej 1.60
  • Co najmniej dwa typ na dokładny wynik WTA Finals
  • Zagrane w okresie trwania promocji, czyli do 31 października.

Uwaga! Stawka kuponu nie może wynosić ani więcej, ani mniej niż 21 PLN. Dokładnie za tyle gracz musi zagrać, jeśli chce otrzymać ewentualny zwrot. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie każdemu zakwalifikowanemu.

Bukmacher STS na wypłatę bonusowych środków daje sobie czas maksymalnie do dnia 7 listopada.

A dla nowych graczy – darmowe mecze + 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN!

Z każdej promocji dostępnej na stronie marki STS mogą korzystać tylko osoby, które posiadają u niej konto. Wszyscy nowo zarejestrowani mogą liczyć na specjalne profity, czyli – między innymi – bonus bez depozytu!

Rejestracja w STS przebiega w prosty sposób. Gracz musi pamiętać tylko o tym, by w odpowiedniej rubryce wpisać kod promocyjny “BETONLINE”. Dzięki niemu otrzymuje się 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy pierwszym depozycie!

Bonus powitalny STS

  • 29 PLN bez depozytu z kodem “BETONLINE
  • 1200 PLN lub nieco mniej za wpłatę (100% bonus!)
  • Liczne promocje z premiami
  • Obstawianie w 100% legalne!

STS oferuje darmowe mecze w internecie dla wszystkich swoich graczy. Oferta streamów jest dostępna dla każdego – zawiera mecze tenisowe, piłkarskie i wiele, wiele więcej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image