Bonus 11 PLN dla każdego gracza STS online!

Każdy gracz zarejestrowany w STS online może w ramach najnowszej promocji bukmacherskiej odebrać bonus w wysokości 11 PLN. Na czym dokładnie to polega?

Bonus 11 PLN dla każdego gracza STS online!
Bonus 11 PLN dla każdego gracza STS online!

STS bonus online

Każda edycja promocji trwa tydzień. W trakcie jednego cyklu można odebrać maksymalnie jeden bonus, który dla każdego wynosi dokładnie tyle samo, czyli 11 PLN.

Aby zgarnąć bonus STS, należy postawić kupon za 11 PLN. Nieważne czy AKO, czy SOLO – trzeba tylko pamiętać o spełnieniu kilku podstawowych warunków!

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Betfan kod promocyjny
Darmowy zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu musi wynosić dokładnie tyle, ile wymaga tego regulamin. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że kurs nie może być niższy od 1.85.

Promocja STS – 11 PLN do odebrania!

W promocji bonus otrzymają tylko ci, którzy postawią co najmniej jeden zakład z oferty LIVE oraz w aplikacji mobilnej STS.

Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Można je wykorzystać na obstawianie meczów z oferty legalnej marki STS online.

Tylko osoby z kontem w STS mają prawo do skorzystania z opisywanej promocji. Profil gracza jest darmowy i może być założony w każdej wolnej chwili.

Nowi gracze otrzymują na start w STS otrzymują bonus od pierwszej wpłaty, a także 29 PLN bez depozytu ze specjalnym kodem promocyjnymBETONLINE“!

Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny kod promocyjny STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.STS.pl

Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.STS.pl

Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki dostępne są na ekranie monitora i smartfona. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button