W ten weekend u bukmacherów rządzi e-sport, a przede wszystkim Counter Strike! Jak odebrać w LV BET 40 PLN bonusu od wygranych? Sprawdźcie już teraz!

Bonus 40 PLN na e-sport w LV BET!
Bonus 40 PLN na e-sport w LV BET!

Aby skorzystać z tej promocji, musisz zagrać kupon na stronie www.LvBET.pl składający się z co najmniej trzech typów na wydarzenie CS:GO FACEIT MAJOR w Londynie. Minimalna stawka to 40 PLN!

Kurs kuponu nie może być niższy niż 2,00. Pamiętaj, że w ciągu weekendu możesz odebrać maksymalnie jedną premię od wygranych – w każdym przypadku wynosi ona dokładnie 40 PLN.

Kod promocyjny LV BET nie jest w tym przypadku wymagany. Jedynym warunkiem jest zagranie kuponu spełniającego konkretne punkty regulaminu. Szczegóły znajdziecie, oczywiście, na oficjalnej stronie bukmachera.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Wygrałeś, spełniłeś warunki i co teraz? Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, otrzymasz na konto środki do dnia 25.09.2018 do godziny 17.00! W przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta LV BET!

Oferta obowiązuje nie tylko na zakłady przedmeczowe, ale również LIVE! Jak czytamy w regulaminie, premia w kwocie 40 PLN musi zostać obrócony przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75. Zakłady wirtualne nie wliczają się do obrotu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.