W ten weekend u bukmacherów rządzi e-sport, a przede wszystkim Counter Strike! Jak odebrać w LV BET 40 PLN bonusu od wygranych? Sprawdźcie już teraz!

Bonus 40 PLN na e-sport w LV BET!
Bonus 40 PLN na e-sport w LV BET!

Aby skorzystać z tej promocji, musisz zagrać kupon na stronie www.LvBET.pl składający się z co najmniej trzech typów na wydarzenie CS:GO FACEIT MAJOR w Londynie. Minimalna stawka to 40 PLN!

Kurs kuponu nie może być niższy niż 2,00. Pamiętaj, że w ciągu weekendu możesz odebrać maksymalnie jedną premię od wygranych – w każdym przypadku wynosi ona dokładnie 40 PLN.

Kod promocyjny LV BET nie jest w tym przypadku wymagany. Jedynym warunkiem jest zagranie kuponu spełniającego konkretne punkty regulaminu. Szczegóły znajdziecie, oczywiście, na oficjalnej stronie bukmachera.

Wygrałeś, spełniłeś warunki i co teraz? Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, otrzymasz na konto środki do dnia 25.09.2018 do godziny 17.00! W przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta LV BET!

Oferta obowiązuje nie tylko na zakłady przedmeczowe, ale również LIVE! Jak czytamy w regulaminie, premia w kwocie 40 PLN musi zostać obrócony przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75. Zakłady wirtualne nie wliczają się do obrotu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu