Turniej FACEIT Major w Londynie wkracza w decydującą fazę. Nowi gracze bukmachera Forbet mogą w ten weekend (20-23 września) liczyć na specjalny bonus powitalny!

E-sportowy bonus powitalny w Forbet!
E-sportowy bonus powitalny w Forbet!

Do tej pory interesowały cię tylko punkty stacjonarne Forbet albo dopiero zaczynasz przygodę z bukmacherką? Bez względu na to, jakie masz powody, by założyć konto – przyjrzyj się uważnie weekendowej ofercie bukmachera Forbet!

Oficjalna strona bukmachera www.iForbet.pl!

W ramach e-sportowego bonusu możesz odebrać 30 PLN do wykorzystania na obstawianie wydarzeń związanych z takimi grami jak League of Legends czy CS:GO. Wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszesz kod promocyjnyESPORT„.

W ciągu weekendu nie można odebrać więcej niż jednego bonusu. Oferta przeznaczona jest dla osób, które dokonały rejestracji konta po 20 września!

CS:GO bonus

Aby być uprawnionym do otrzymania premii powitalnej, należy najpierw zagrać zakład za co najmniej 25 PLN na stronie www.iForbet.pl, na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia e-sportowe.

Uwaga! Korzystając z dodatkowego weekendowego bonusu powitalnego, nadal masz prawo odebrać standardowy bonus Forbet w wysokości 1200 PLN!

Tylko wygrane zakłady uprawniają do otrzymania bonusu 30 PLN na obstawianie wydarzeń e-sportowych w najnowszej ofercie przygotowanej przez legalnego bukmachera Forbet.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu