Bonus AKO na finał Pucharu Polski 2018!

2 maja na PGE Narodowym odbędzie się mecz finałowy Pucharu Polski, w którym Arka Gdynia zmierzy się z Legią Warszawa. U bukmachera Totolotek możecie w przypadku tego spotkania zdobyć 50 PLN bonusu!

Bonus AKO na finał Pucharu Polski 2018!
Bonus AKO na finał Pucharu Polski 2018!

Typy na finał Pucharu Polski 2018

Chociaż to Arka będzie broniła tytułu, raczej mało kto wierzy, że po raz kolejny uda jej się osiągnąć sukces na Stadionie Narodowym. Kursy na drużynę z Trójmiasta są bardzo wysokie, przekraczające niekiedy 6 złotych. Zupełnie inaczej wygląda kwestia zwycięstwa Legii. W tym przypadku już nie ma mowy o zbyt wysokim zarobku, a co najwyżej kilkadziesiąt groszy za każdą zagraną złotówkę.

Wejdź na www.Totolotek.pl – zobacz aktualną ofertę kursową na mecze!

Firmy bukmacherskie skłaniają się ku scenariuszowi, że wszystko rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry. Gdyby było inaczej, za dogrywkę można zyskać ponad 5 złotych za zagraną złotówkę, a rzuty karne – około 6,50!

Bonus AKO na Arka – Legia

AKO bonus na finał PP
AKO bonus na finał PP

Bukmacher Totolotek na środę, to jest 2 maja, przygotował specjalną promocję, w ramach której można zgarnąć środki bonusowe na obstawianie meczów. Wystarczy w tym przypadku postawić kupon AKO zawierający typ związany z meczem finału Pucharu Polski 2018.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Premia w promocji wynosi 25% sumy wniesionej stawki. Maksymalnie może to być 50 PLN!

Warto dodać, że kupon promocyjny musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kursem równym bądź wyższym niż 1,50.

W ofercie specjalnej na finałowy mecz Pucharu Polski każdy z graczy może otrzymać maksymalnie jedną premię pieniężną. Zawsze tę, która przysługuje za pierwszy postawiony kupon spełniający warunki oferty.

Zasady promocji AKO
Zasady promocji AKO

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close