Gole w końcówkach ważnych meczów zdarzają się nie tak rzadko, jak mogłoby się wydawać. Dzięki środowej promocji LV BET nie trzeba jednak się tym zbytnio przejmować! Dlaczego? Przeczytajcie sami!

Gol w końcówce finału PP? W LV BET to nie problem!
Gol w końcówce finału PP? W LV BET to nie problem!

Finał Pucharu Polski 2018

W finale Pucharu Polski 2018 zmierzą się ze sobą Arka Gdynia i Legia Warszawa. Spotkanie, tradycyjnie już, odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Emocji zabraknąć nie powinno, gdyż piłkarze z Trójmiasta już w tamtym roku udowodnili, że zmobilizowani potrafią naprawdę wiele. Bukmacherzy faworytów widzą jednak przede wszystkim w mistrzach Polski, co widać po kursach dostępnych w ofercie na www.LvBET.pl!

Zwrot za gola w końcówce 

Firma bukmacherska LV BET na dzisiejszy mecz finałowy przygotowała ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać zwrot stawki (do 50 PLN) w przypadku gola w doliczonym czasie gry. Warunek jest tylko jeden: bramka musi decydować o losach meczu, tak więc nie może być to gol, przykładowo, na 2:0 czy 3:1.

W ofercie specjalnej liczą się zarówno bramki w pierwszych 90 minutach, jak i podczas ewentualnej dogrywki.

Sprawdź też bonus AKO 50 PLN na Arka Gdynia – Legia Warszawa!

Każdy z uczestników promocji może otrzymać maksymalnie jeden zwrot. Wszystkie dodatkowe pieniądze trafią na odpowiednie konta już 3 maja, czyli dzień po finale Pucharu Polski.

Macie jakieś pytania bądź wątpliwości? Poniżej przedstawiamy wam regulamin oferty, który zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć o środowym cashbacku!

Regulamin promocji na finał PP 2018
Regulamin promocji na finał PP 2018

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu