Gol w końcówce finału PP? W LV BET to nie problem!

Gole w końcówkach ważnych meczów zdarzają się nie tak rzadko, jak mogłoby się wydawać. Dzięki środowej promocji LV BET nie trzeba jednak się tym zbytnio przejmować! Dlaczego? Przeczytajcie sami!

Gol w końcówce finału PP? W LV BET to nie problem!
Gol w końcówce finału PP? W LV BET to nie problem!

Finał Pucharu Polski 2018

W finale Pucharu Polski 2018 zmierzą się ze sobą Arka Gdynia i Legia Warszawa. Spotkanie, tradycyjnie już, odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Emocji zabraknąć nie powinno, gdyż piłkarze z Trójmiasta już w tamtym roku udowodnili, że zmobilizowani potrafią naprawdę wiele. Bukmacherzy faworytów widzą jednak przede wszystkim w mistrzach Polski, co widać po kursach dostępnych w ofercie na www.LvBET.pl!

Zwrot za gola w końcówce 

Firma bukmacherska LV BET na dzisiejszy mecz finałowy przygotowała ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać zwrot stawki (do 50 PLN) w przypadku gola w doliczonym czasie gry. Warunek jest tylko jeden: bramka musi decydować o losach meczu, tak więc nie może być to gol, przykładowo, na 2:0 czy 3:1.

W ofercie specjalnej liczą się zarówno bramki w pierwszych 90 minutach, jak i podczas ewentualnej dogrywki.

Sprawdź też bonus AKO 50 PLN na Arka Gdynia – Legia Warszawa!

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Każdy z uczestników promocji może otrzymać maksymalnie jeden zwrot. Wszystkie dodatkowe pieniądze trafią na odpowiednie konta już 3 maja, czyli dzień po finale Pucharu Polski.

Macie jakieś pytania bądź wątpliwości? Poniżej przedstawiamy wam regulamin oferty, który zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć o środowym cashbacku!

Regulamin promocji na finał PP 2018
Regulamin promocji na finał PP 2018

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close