Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną: jak obstawiać i wygrywać

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, w ostatnich latach, zaczęły gwałtownie zyskiwać na popularności, przede wszystkim ze względu na rosnącą popularność piłki nożnej jako sportu. Jednak nie wszystko jest proste, ponieważ istnieje jeszcze jeden ważny powód rosnącego popytu na zakłady. Tym powodem jest to, że podczas zawierania zakładów, doznajemy tego samego uczucia, które towarzyszy nam podczas gry w legalne kasyna w Polsce. Przede wszystkim jest to interesujące, sprawia przyjemność i często jest bardzo opłacalne.

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną: jak obstawiać i wygrywać

Fanów piłki nożnej przyciąga możliwość zarobienia łatwych pieniędzy. Ale nie wszystko jest tak proste, jak się wydaje. Niedoświadczeni gracze nie biorą pod uwagę ważnych punktów podczas robienia prognoz, zmniejszając szanse na wygraną. W tym artykule dowiemy się, jak prawidłowo obstawiać piłkę nożną. aby wygrać.

Jak wygrać w zakładach piłkarskich: zasady + sekrety, o których nie wiedziałeś

Tysiące ludzi obstawia mecze piłki nożnej, ale nie każdy na tym zarabia. Poniżej przedstawimy dziesięć zasad, których przestrzeganie pozwoli Ci trafnie wytypować wynik meczu i wygrać!

Przeglądaj mecze

Każdego dnia na całym świecie odbywają się setki meczów piłkarskich. Obstawianie mistrzostw, których nie rozumiesz, to strata pieniędzy. Wybierz jedną lub dwie dyscypliny, które będziesz uważnie śledził.

Co to znaczy śledzić? Oznacza to oglądanie meczów i przeglądów oraz znajomość składów, najlepszych zawodników, trenerów, itd. Im więcej masz informacji, tym dokładniejsze będą Twoje przewidywania.

Jeśli nie ma dziś meczów w Twoich mistrzostwach, pomiń ten dzień. Nie musisz specjalnie szukać „na co postawić”.

Ważne!

Doświadczeni capperzy nie radzą obstawiać meczów pomiędzy równie silnymi drużynami. Gra toczy się o trzy wyniki, a to dodatkowe ryzyko. To samo tyczy się derbów. W takich meczach na pierwszy plan wysuwa się siła moralna i emocje, którym często towarzyszą zawieszenia i inne niespodzianki.

Ogromnym ryzykiem jest również obstawianie meczów towarzyskich. Z reguły w takich meczach trenerzy znacznie rotują składem, przez co wynik meczu staje się nieprzewidywalny.

Zbieraj i analizuj informacje

Zbieranie i analizowanie informacji jest najważniejszym punktem podczas tworzenia przewidywań. Konieczne jest wzięcie pod uwagę wszystkich głównych czynników, które mogą wpłynąć na wynik meczu. Jakie to są czynniki? Należą do nich:

 • Obecna forma drużyn;
 • Statystyki bramek;
 • Skład zespołu;
 • Kalendarz;
 • Statystyka spotkań indywidualnych;
 • Sposób gry;
 • Sposób gry;
 • Sposób gry
 • Styl gry;
 • Motywacja;
 • Pogoda, warunki boiskowe;
 • Referee.

Wybierz bukmachera

Wybór odpowiedniego bukmachera daje Ci pewność, że otrzymasz swoją wygraną.

Znaki rozpoznawcze biura dobrego bukmachera:

 • Dobra reputacja.
 • Terminowe płatności
 • Niskie marże nie zjadają zysków.
 • Szeroki wybór wydarzeń
 • Szanse są lepsze niż u konkurencji
 • Oferty specjalne i darmowe zakłady.

Ważne!

Wiarygodność i renomę biura bukmacherskiego można ocenić po opiniach. Teraz wiele osób kupuje pozytywne opinie, ale rozpoznanie zakupionych komentarzy nie jest trudne. Nie należy wiązać się z firmami, które mają złą reputację i recenzje.

Doświadczeni capperzy radzą, aby zrobić 3-4 konta w różnych legalnych BK. W ten sposób będziesz w stanie wybrać najbardziej opłacalne kursy dla danego wydarzenia.

Używaj zarządzania bankrollem

Temat zarządzania bankrollem zasługuje na szczególną uwagę. Dotyczy to nie tylko zakładów na piłkę nożną, ale także gry poker online. Te dziedziny są do siebie bardzo podobne, ponieważ każdy z nas uwielbia uczucie ekscytacji i dlatego są one tak interesujące. Zarządzanie bankiem to zarządzanie swoim bankiem. Jego istotą jest to, że każdy hazardzista powinien postawić określoną kwotę, a nie tę, która przychodzi mu do głowy. Prawidłowe wyliczenie kwoty zakładu pozwala na zminimalizowanie strat nawet w przypadku nieudanej serii zakładów.

Nie stawiaj na swoją ulubioną drużynę

Typując mecz ulubionej drużyny, trudno zachować obiektywizm. Niektórzy obstawiają porażkę swojej ulubionej drużyny. Dlaczego?

Wyjaśnienie: jeśli ulubiona drużyna wygrywa, kibic cieszy się z tego zwycięstwa. Jeśli przegra, gorycz porażki jest rekompensowana nagrodą pieniężną.

Prowadź rejestr swoich zakładów

Śledzenie zakładów pomaga kontrolować pieniądze. Opieranie się na tych statystykach pomoże Ci zidentyfikować złe przewidywania i dostosować swoją strategię.

Nie uwzględniaj tego samego wydarzenia w dwóch ekspresowych meczach

Jednym z największych błędów, które początkujący popełniają w Parlay jest zawsze włączanie tego samego meczu w dwóch Parlays. Nie rób tego w żadnym wypadku! Jeśli jeden mecz nie idzie, tracisz DWA z tych.

Niektórzy powiedzieliby: „Czy Real Madryt przegra z Leganes? Możesz bezpiecznie włączyć ten mecz w dwóch ekspresach. Piłka nożna to gra, w której wszystko się zdarza. Po co podejmować niepotrzebne ryzyko?

Zakładaj mały procent puli

Czasami masz ochotę pobierać dużą sumę za pojedynczy mecz. Więc weź się w garść! Postaw mały procent puli, aby lokalne niepowodzenie nie przekreśliło Twoich wysiłków.

Zachowaj zimną krew

Wygrana może być radosna, ale porażka może być równie niszcząca. Istnieje wielka pokusa, aby pójść na szybkie zakłady i w końcu wydrenować pulę.

Ucz się na swoich błędach

Nie powinieneś oczekiwać gwałtownego wzbogacenia się. W każdym przypadku, będziesz musiał przejść przez błędy i porażki. Analizuj swoje porażki i zdobywaj doświadczenie.

Wniosek

Teraz już wiesz jak poprawnie obstawiać zakłady na piłkę nożną. Trzymaj się podstawowych zasad typowania, unikaj najczęstszych błędów, a wtedy będziesz miał nie tylko dobrą zabawę, ale i duże wygrane.

5 / 5. Ocen: 1

Back to top button