W mobilnym Etoto można odebrać teraz bonus bez depozytu 20 PLN. Co należy zrobić, by skorzystać z tej oferty specjalnej u legalnego bukmachera?

Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!
Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!

Etoto bonus z aplikacją mobilną

Oferta dostępna jest dla osób, które dokonają rejestracji na oficjalnej stronie bukmachera Etoto, wykorzystując przy tym specjalny kod bonusowy. W formularzu rejestracyjnym gracz musi wpisać hasło „BETONLINE„, by zakwalifikować się do przyznania premii.

Aplikacja mobilna Etoto dostępna jest w tym momencie tylko na urządzenia z systemem Android, ale już wkrótce będzie można pobrać ją także z AppStore’a dostępnego na systemie iOS.

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowe środki w postaci freebetu można wykorzystać tylko i wyłącznie w apce Etoto. Obstawianie przez stronę mobilną nie jest w tym przypadku brane pod uwagę!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Bonus bez depozytu w Etoto

Gracze cały czas mają prawo do tego, by odebrać bonus powitalny Etoto, jaki dostępny jest na stronie bukmachera. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w informacji podanej powyżej!

Uwaga! 20 PLN bez depozytu w tej promocji można wykorzystać tylko w przypadku kuponu z minimum 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia kwalifikujący się do akcji to co najmniej 1,30, a łączny – 2,20!

Jeżeli przy rejestracji konta nie wpiszesz kodu bonusowego, nie będziesz mógł zgarnąć dodatkowych środków. Warto pamiętać, że opisywana oferta jest ograniczona czasowo i dostępna tylko dla nowych typerów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.