Bonus powitalny. Teraz do zdobycia aż 2220 PLN!

Legalny bukmacher Fortuna dla nowych graczy ma teraz nawet 2220 PLN. Do zdobycia jest zakład bez ryzyka, freebet i 100% premii za pierwszą wpłatę! Jak zdobyć kasę?

Bonus powitalny Fortuna. Teraz do zdobycia aż 2220 PLN!
Bonus powitalny Fortuna. Teraz do zdobycia aż 2220 PLN!

bonus na start. Co czeka na nowych graczy?

Oferta specjalna dla nowych klientów na www.eFortuna.pl to teraz już znacznie więcej niż nieco ponad 1000 PLN. Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowany u tego bukmachera, może to zmienić w każdej chwili. Co bardzo ważne, natychmiastowa weryfikacja danych nie jest konieczna!

W ramach bonusu na start każdy może otrzymać aż trzy prezenty: premia za wpłatę, zakład bez ryzyka oraz freebet. Ten ostatni odbiera się za samo założenie konta, co oznacza, że nie trzeba dokonywać jakichkolwiek wpłat na konto!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet bez depozytu, czyli 20 PLN !

Wszyscy, którzy zarejestrują się na stronie internetowej www.eFortuna.pl, mogą otrzymać 20 PLN w formie freebetu. Jest to darmowy zakład bukmacherski możliwy do wykorzystania przy obstawianiu dowolnych wydarzeń sportowych. Fortuna oferuje tę premię w formie punktów lojalnościowych, które są równowartością zakładu za 20 PLN.

Freebet Fortuna przyznawany jest jeden raz. Jeśli już go odbierzemy, później nie będziemy mogli zrobić tego po raz kolejny. Na szczęście, na tym jednym bonusie promocja dla nowo zarejestrowanych jeszcze się nie kończy!

100% aż do 2000 PLN – wplątanie pieniędzy potrafi się opłacić!

Bukmacher Fortuna dla nowych klientów ma też nawet 2000 PLN ekstra w formie prezentu za dokonanie depozytu. W tym przypadku nikomu szczególnie niczego tłumaczyć nie trzeba: im więcej wynosi przelew, tym pokaźniejszą kasę odbiera się od bukmachera. Do zdobycia jest do 2000 PLN!

Bonus powitalny Fortuna umożliwia zgarnięcie 100% premii, co oznacza, iż przy jednym depozycie można dostać dwa razy tyle, niż się wpłaciło. Przykładowo: depozyt 200 złotych to 200 złotych ekstra, czyli razem 400 zł na obstawianie! Tylko od samego gracza zależy to, ile zgarnie.

Bonus na start w Fortunie jeszcze nie tak dawno wynosił maksymalnie 1000 PLN, natomiast teraz kwota ta jest aż dwa razy większa. W sam raz dla fanów mocnego obstawiania!

Zakład bez ryzyka 200 PLN.

Nie zawsze w bukmacherce wszystko idzie po naszej myśli i dlatego warto trzymać się przy zakładzie bez ryzyka na www.eFortuna.pl. Każdy nowy klient bukmachera na dobry początek otrzymuje coś w rodzaju ubezpieczenia, dzięki czemu nie musi martwić się ewentualną przegraną w debiucie typerskim.

Wszystko to działa na bardzo prostej zasadzie: nowy gracz przegrywa, ale nie traci, bo bukmacher oddaje mu środki. W ten sposób można zgarnąć nawet 200 PLN z powrotem!

Dzięki zakładowi bez ryzyka każdy może obstawić więcej, niż ma w zwyczaju. Jednocześnie ma szansę na większą wygraną, natomiast w razie przegranej i tak nic nie traci! Zasady są na tyle proste, że zrozumie je dosłownie każdy i tak właśnie powinno być z wszystkimi promocjami na start!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Rejestracja konta .

Jeżeli Jeszce ktoś nie posiada konta w Fortunie, nie miał nigdy do czynienia z formularzem rejestracyjnym na www.eFortuna.pl. Przygotowaliśmy poradnik w formie wideo, który krok po kroku pokazuje, jak wygląda zapisywanie się do bukmachera. W tym przypadku wszystko sprowadza się do wpisania kilku danych na swój temat.

Przy zakładaniu konta na www.eFortuna.pl do wpisania jest również kod promocyjny Fortuna. Aktualnie brzmi on „BETONLINE” i może być wykorzystany jedynie na samym początku naszej przygody z bukmacherką na tej stronie internetowej.

ZOBACZ WIDEO: rejestracja konta za darmo w Fortunie. Gdzie wpisuje się kod promocyjny?

Aktualna oferta bukmachera. Co można obstawiać i jakie są inne produkty?

Oferta bukmachera Fortuna jest niezwykle bogata w innowacyjne rozwiązania, ale znajdą w niej coś dla siebie także typerscy tradycjonaliści. Na ten moment na www.eFortuna.pl dostępne są zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a oprócz tego również na prawdziwe wyścigi koni oraz psów.

Każda osoba zarejestrowana na www.eFortuna.pl może korzystać z darmowej aplikacji mobilnej do pobrania na systemy Android oraz iOS, a w niej nie tylko obstawiać, ale również oglądać mecze za darmo!

Bonus powitalny Fortuna oferuje tylko nowym graczom, co nie oznacza, że aktualni klienci nie mogą już nic w niej zdobyć. Oferty specjalne na www.eFortuna.pl znajdziemy niemal cały czas, a o tych najważniejszych zawsze informujemy na łamach naszej strony internetowej.

bonus dla nowych graczy. Co i jak zdobyć?

Podsumowując wszystko raz jeszcze: zakładanie konta na www.eFortuna.pl to kwestia kilku chwil, a weryfikacja może się odbyć nawet po kilku dniach. Na dobry początek każdy klient otrzymuje 20 PLN jako freebet, a potem może zgarnąć nawet 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka.

Tylko przy rejestracji w Fortunie do wpisania jest kod „BETONLINE„. Podajemy go jeszcze przed zapisaniem się do bukmachera – służy do tego odpowiednia rubryka w formularzu online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button