Cash-out u bukmachera Fortuna. Kiedy i jak zamknąć kupon?

Legalny bukmacher Fortuna każdemu swojemu graczowi pozwala na zamknięcie kuponu. Kiedy i w jaki sposób można skorzystać z tej opcji? Podpowiadamy wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej, niż tylko przeczytać kilka krótkich informacji.

Cash-out u bukmachera Fortuna. Kiedy i jak zamknąć kupon?
Cash-out u bukmachera Fortuna. Kiedy i jak zamknąć kupon?

Cash-out u bukmachera. Co to jest i czy warto z tego korzystać?

Na pewno mieliście już nieraz okazję usłyszeć o opcji cash-out. Być może niektórzy z was doczytali się więcej, natomiast inni po prostu zbyli to pojęcie i zajęli się czymś zupełnie innym. Tymczasem nie warto całkowicie ignorować sprawy, bo chodzi o nasze pieniądze. I to nawet całkiem poro.

Cash-out to możliwość zamknięcia kuponu bukmacherskiego – zarówno w przypadku, gdy wszystkie znaki na niebie wskazują, że wygramy, jak i w sytuacji beznadziejnej. Dzięki tej funkcji jesteśmy w stanie minimalizować straty lub zabezpieczyć się od niespodzianki, którą trudno było przewidzieć.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Nic dziwnego, że cash-out jest coraz chętniej wykorzystywany przez graczy. W momencie gdy czekamy tylko na rozstrzygnięcie jednego meczu, zdobycie pewnej kasy wydaje się być nie tylko rozsądnym, ale także atrakcyjnym rozwiązaniem. Jakby tego było mało, bukmacher nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z tej opcji – wygrywamy dokładnie tyle, ile zostanie nam zabronowane. Bez dodatkowych prowizji, bez ukrytych opłat.

Czy u bukmachera Fortuna można zamknąć kupon?

Jeżeli jeszcze nigdy ie zamykaliśmy kuponu bukmacherskiego, prawdopodobnie możemy nie mieć pojęcia o tym, czy taka opcja jest w ogóle dostępna w miejscu, w którym obstawiamy. Niestety, obecnie cash-out jest tylko dla gracz internetowych, tak więc klienci punktów stacjonarnych muszą obejść się smakiem (lub po prostu zmienić nieco swoje przyzwyczajenia i pójść w stronę nowoczesności).

Bukmacher Fortuna, którego ofertę znajdziemy na stronie internetowej www.eFortuna.pl, jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju. Sporo osób pyta się, czy znajdziemy u niego cash-out, a jeśli tak, to w jaki sposób się z niego korzysta. Jak brzmi odpowiedź na to pytanie, patrząc na aktualne informacje?

Early cash-out Fortuna – najważniejsze fakty, które warto znać.

Early cash-out to usługa zamykania kuponów bukmacherskich, która działa na stronie www.eFortuna.pl. Chociaż nazwa jest nieco inna niż u konkurencji, generalnie chodzi o dokładnie to samo, czyli o obstawianie wydarzeń sportowych i możliwość przedwczesnego wypłacenia wygranych. Jak to wszystko działa tutaj w praktyce?

Jeżeli chcemy zamknąć kupon na stronie www.eFortuna.pl, wystarczy, że przejdziemy do zakładki “Moje kupony” i sprawdzimy otwarte zakłady. Między innymi w podglądzie powinna wyświetlić się nam informacja dotycząca propozycji bukmachera w sprawie zamknięcia. Cash-out może nam się spodobać albo wydać zupełnie nieopłacalny – w tej kwestii musimy już zdecydować sami.

To, czy bukmacher Fortuna pozwala na zamknięcie kuponu i na jakich warunkach, widzimy także w podglądzie danego zakładu. Na stronie www.eFortuna.pl klikamy w dowolny otwarty zakład i sprawdzamy czy na jego końcu nie widnieje informacja o możliwości zaakceptowania oferty cash-out. Jeżeli się na nią zgadzamy, wystarczą już tylko dwa kliknięcia.

Jakie kupony podlegają opcji cash-out na eFortuna.pl?

Fortuna cash-out - jak to działa?
Fortuna cash-out – jak to działa?

To już nie te czasy, że tylko bardzo długie, skomplikowane kupony dostępne są z opcją cash-out. Firmy bukmacherskie zdają sobie sprawę, że nawet kupon SOLO potrafi przynieść spore wygrane i właśnie nawet w pojedynczych zakładach można skorzystać z przedwczesnego wypłacenia wygranych.

Na stronie www.eFortuna.pl tylko od nas samych zależy, kiedy skorzystamy z cash-outu. Możemy to zrobić i w przypadku kuponów AKO, i SOLO. Nie ma też znaczenia czy preferujemy grę na żywo, czy raczej najczęściej korzystamy z oferty przedmeczowej.

  • Kupon musi być albo AKO, albo SOLO
  • Na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zakłady
  • Każda propozycja cash-out musi zostać zaakceptowana przez bukmachera Fortuna
  • Na kuponie nie może być meczów, których nie ma już w aktualnej ofercie

Warto przy tym dodać, że nie ma tutaj znaczenia stawka, za jaką zagraliśmy. Oczywiście, ma ona wpływ na to, ile zostanie nam zaproponowane, ale nawet te kupony stawiane za małą kasę mogą być zamykane.

Jak grać w Fortunie przez internet? Darmowe konto online bez dowodu!

Aby obstawiać mecze w Fortunie przez internet, nie potrzebujemy nawet dowodu osobistego. Weryfikacja nie jest potrzebna od razu, dzięki czemu rejestracja trwa kilka chwil. Dodatkowo, na dobry początek możemy otrzymać od bukmachera nawet trzy premie powitalne!

Formularz rejestracyjny dostępny jest na www.eFortuna.pl. To właśnie tutaj wpisujemy kilka podstawowych danych na swój temat, a następnie dostajemy dostęp do wszystkiego, co znajduje się w ofercie bukmacherskiej. I nie chodzi tu jedynie o obstawianie meczów, ponieważ na www.eFortuna.pl mamy również – między innymi – darmowe transmisje czy panel statystyczny.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Założyć konto w Fortunie można także na urządzeniu mobilnym. Wszystko zajmuje parę chwil, a jeżeli chcemy, możemy pobrać na swojego smartfona bezpłatną aplikację. Ta działa zarówno na systemie iOS, jak i Android.

20 PLN za samą rejestrację, a potem już tylko więcej!

Każda osoba, która zarejestruje konto na www.eFortuna.pl, będzie mogła na dobry początek otrzymać 20 PLN za samo założenie profilu. Oznacza to nic innego jak zdobycie pieniędzy na obstawianie bez konieczności wpłacania chociażby złotówki. A to dopiero pierwszy z trzech prezentów na start!

Nowi klienci na www.eFortuna.pl mają możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka w wysokości 100 PLN oraz odebrania do 1000 PLN ekstra przy wpłacie na konto typerskie. Aktywny u bukmachera eFortuna kod promocyjny brzmi “BETONLINE“, a na naszym filmie dokładnie widać, gdzie należy go wpisać i jak to się robi:

Czy zamykanie kuponu to oznaka słabości?

Niektórym wydaje się, że cash-out to opcja, która przygotowana została dla tych, co nie mają talentu do zachowania zimnej krwi. Nie do końca to prawda, chociaż w bukmacherce nie opłaca się niekiedy i ryzyko, i zbyt zachowawcze podejście do tematu.

Pamiętajmy, że gramy tylko dla siebie i to my decydujemy o tym, ile chcemy zarobić albo po prostu co konkretnie osiągnąć. Jeżeli zakładamy, że w każdym miesiącu liczy się dla nas wychodzenie na plus, nawet mniejsze zyski mogą nas zadowolić. Gorzej mają ci, którzy wysoko stawiają sobie poprzeczkę i zauważają, iż bez opcji cash-out mogliby zarobić więcej.

Nie jest powiedziane, że w każdym przypadku bukmacher zaoferuje nam na tyle dobre pieniądze, by zamknięcie kuponu było opłacalne. Zawsze trzeba dobrze zastanowić się nad tym, jakie mecze jeszcze są nierozstrzygnięte na kuponie i na ile oceniamy szansę, iż pójdą one po naszej myśli.

Niekiedy potrafi zawieść faworyt, dlatego bardzo często typerzy przy wejściu dwóch, trzech mniej pewnych typów decydują się na zamknięcie kuponu, gdy do rozegrania jest już tylko jeden pojedynek z liderem ligi w roli głównej. Nic tak nie psuje humoru, jak przegrana w takich okolicznościach i pewnie wielu z was nie trzeba do tego przekonywać.

Czy dobrzy typerzy też zamykają swoje kupony?

Fortuna wygrany kupon - czasem warto poczekać!
Fortuna wygrany kupon – czasem warto poczekać!

Nieprawdą jest, iż zawodowi gracze nie korzystają z takich opcji jak cash-out. Gdyby rzeczywiście tak było, pewnie wielu z nich nie mogłoby się pochwalić tak dużymi zyskami w perspektywie miesiąca czy roku. Zawsze musimy mieć na uwadze, że bukmacher konkretne produkty przygotowuje dla klientów i to oni mają z tego korzystać.

Dobry typer przede wszystkim analizuje, co jest dla niego opłacalne. Jeżeli od pewnego czasu nie radzi sobie najlepiej, zamknięcie kuponu jest dla niego szansą na to, by nieco zmniejszyć stratę z ostatniego czasu. A gdy jest na solidnym plusie, może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i spróbować zaryzykować.

A jakie jest wasze doświadczenie z opcją cash-out w Fortunie? Czy korzystacie z niej dość regularnie, czy raczej jedynie bardzo sporadycznie?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image