Bonus Totalbet za bramki Polaków w Serie A!

Totalbet na weekend 22-24 lutego przygotował interesującą promocję dla swoich graczy. Do zdobycia jest aż 10 PLN za każdego gola zdobytego przez Polaka w Serie A!

Bonus Totalbet za bramki Polaków w Serie A!
Bonus Totalbet za bramki Polaków w Serie A!

Bonus na ligę włoską

Krzysztof Piątek może już 22 lutego po raz kolejny wpisać się na listę strzelców w meczu AC Milanu. Reprezentant naszego kraju prawdopodobnie od pierwszych minut zagra w starciu z Empoli i na pewno zrobi wszystko, by po raz kolejny nie zawieść kibiców z San Siro.

Bez względu na to, czy liczysz na bramkę Piątka, Milika czy po prostu chcesz oglądać w weekend dobre mecze, Totalbet pozwoli ci zdobyć 10 PLN za każdego gola Polaka w dniach 22-24 lutego we włoskiej ekstraklasie.

Co trzeba zrobić, by zakwalifikować się do tej promocji? Twoim zadaniem jest postawienie kuponu za dokładnie 99 PLN o kursie wynoszącym minimum 2,00. Wszystkie zakłady muszą być związane z piłką nożną we włoskiej ekstraklasie.

Gole Polaków? 10 PLN dla ciebie!

Do skorzystania z oferty jest wymagane konto w Totalbet. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. W tym celu wystarczy, iż wejdź na www.Totalbet.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny.

Przypominamy, że obecnie każdy nowy gracz może liczyć na Totalbet bonus bez depozytu w wysokości 25 PLN, a do tego zgarnąć nawet 500 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Chcesz obejrzeć mecz Milan Empoli online? Wystarczy do tego konto za darmo u bukmachera STS. Przy rejestracji, podając kod „BETONLINE”, można otrzymać 27 PLN bez depozytu!

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button