Typy dnia STS. Co obstawić dzisiaj i jutro?

Bukmacher STS to najbardziej znane miejsce do obstawiania w naszym kraju. Jakie typy dnia warto obstawiać, by zarabiać i skąd je brać? Warto znać hity na dziś, jutro oraz inne zbliżające się dni!

Typy dnia STS. Co obstawić dzisiaj i jutro?
Typy dnia STS. Co obstawić dzisiaj i jutro?

Skuteczne obstawianie meczów w internecie

Jeżeli ktoś szuka dla siebie dobrych pewniaków, to z pewnością będzie chciał postawić je na stronie internetowej, a nie w punktach stacjonarnych. Granie online jest na tyle popularne, że bardzo skutecznie i sukcesywnie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej wypiera z rynku tradycyjne oddziały. Te ostatnie nadal na mapie Polski znajdziemy, ale są to już głównie lokale należące do Fortuny i STS – dwóch największych marek branżowych w naszym kraju. O jednej z nich będzie dzisiaj nieco więcej.

Z racji tego, że przygotowana przez STS oferta na jutro to coś, czego szuka się niezwykle często, nikt nie powinien być zdziwiony faktem, że to właśnie o typy dnia STS typerzy zazwyczaj się pytają. Czy jednak nazwa buka przy graniu pewniaków na konkretny dzień ma w ogóle jakieś znaczenie?

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Typy na dziś w STS – jak można to rozumieć?

Tak jak było to już wspomniane, nie brakuje w sieci poszukiwań związanych z tym, jakie można grać typy na dziś w STS. Nazwa bukmachera mogłaby tu być teoretycznie wpisana jakakolwiek, ale czy aby na pewno jest to rzeczywiście aż tak bez znaczenia? Niekoniecznie.

Przypuśćmy, że ktoś rzeczywiście chce obstawić kupon w STS. Może dlatego, iż właśnie u tego bukmachera ma środki na koncie albo otrzymać jakiś bonus u musi go wykorzystać. W takim wypadku pytanie się o to, jakie są pewniaki na dziś STS jest na miejscu, ponieważ nie wszystkie strony oferują dokładnie te same zakłady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przykładowo: ktoś może na jakimś forum polecić, by w meczu Osasuny z Atletico Madryt postawić na 4.5 rzutów różnych w pierwszej połowie. Osoba zarejestrowana w STS wcale nie musi takiego czegoś znaleźć w ofercie i tym samym nie będzie już mogła u tego bukmachera zagrać typu polecanego w sieci. Takie sytuacje to niekoniecznie rzadkość, chociaż pod względem dostępności zakładów od dawien dawna STS wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle konkurencji.

Jakie grać typy bukmacherskie na dzisiaj?

Przeglądając internet, na pewno wielokrotnie natraficie na jakieś pewniaki oferowane przez samozwańczych ekspertów. Korzystanie z ich porad może być opłakane w skutkach, więc jeśli nie musicie, lepiej po prostu traktuje je jedynie jako ciekawostkę albo “dodatek” do analizowania meczów we własnym zakresie. Początkujący typerzy muszą pamiętać, iż tak naprawdę żadne typy bukmacherskie nie dają gwarancji sukcesu. A dobre są po prostu te, które dają zarobić. Ocenianie pewniaka jeszcze przed jego zagraniem ma więc tyle samo sensu, co pochwalenie w listopadzie synoptyka za to, że przygotował znakomitą prognozę na zbliżające się święta.

Ale jest też bardzo dobra wiadomość – nie wszystkie portale oszukują, nie każde wyłudzają pieniądze i są również takie, gdzie rzeczywiście można znaleźć treść pozwalającą na skuteczne obstawianie. Wszystko trzeba jednak testować ostrożnie, sprawdzać we własnym zakresie i analizować.

W przypadku naszego blogu również można znaleźć typy bukmacherskie za darmo. Nie ma dnia, by nie pojawiło się przynajmniej kilka propozycji. A są to zarówno pewniaki z piłki nożnej, jak i innych sportów. Portal nasz jest tworzony przez osoby z pasją, którym nie brakuje motywacji do działania, a największą zapłatą dla nas jest satysfakcja Czytelników.

Nikt nikomu nie poda zasad, których wystarczy się trzymać, by u bukmachera wygrywać. Oczywiście, są pewne reguły, o jakich rzeczywiście warto pamiętać.

Dobre pewniaki na dziś na STS
Dobre pewniaki na dziś na STS

Co zrobić, by dobrze obstawiać mecze?
⭐️ ⭐️

  • Podchodzić obiektywnie nawet do spotkań, które są dla nas bliskie;
  • Nie dawać się przekonać do czegoś, z czym się od początku nie zgadzamy;
  • Korzystać z bonusów, jeśli jest taka możliwość;
  • Sprawdzać, czy bukmacher nie ma promocji z zakładami bez ryzyka itp.;
  • Grać za takie pieniądze, których ewentualna strata nie zrujnuje budżetu

Ważne jest, by nie dać się wpędzić w pułapkę komuś, kto jest święcie przekonany o tym, że jego przypuszczenia się sprawdzą. Każdy tak sądzi, ale dopiero boisko wszystko weryfikuje. Bardzo ważny jest też dobór stawki. Kiedy zagramy za pieniądze, których strata będzie dla nas ciężkim ciosem, możemy nie myśleć racjonalnie. Zresztą, tak samo jest, gdy próbujemy wybrać typ na mecz reprezentacji Polski albo klubu, któremu od dziecka kibicujemy.

Jak nie w STS, to gdzie?

STS to nie jeden jedyny bukmacher, który działa na polskim rynku – są także inni. A że konto warto mieć przynajmniej w dwóch, trzech miejscach, doskonale wiedzą wszyscy, którzy działają w bukmacherce nie od dziś.

Miłośnicy takich firm jak STS szczególnie mocno powinni przyjrzeć się portalowi www.eFortuna.pl. To kolejny duży gracz w polskiej branży. Znajdziemy w nim mnóstwo propozycji zakładów z wielu dyscyplin. Pozwala na obstawianie bez podatku w wyznaczonych godzinach, a na start daje 20 PLN bez depozytu, 600 PLN bez ryzyka i do 2100 PLN przy drugiej wpłacie na konto.

Dlaczego dobrze grać w więcej, niż jednym miejscu? Łatwiej jest o to, by na nasze konto nie został nałożony limit bukmacherski, można śledzić oferty i wybierać te, które na dany mecz czy mecze są najkorzystniejsze.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button