Bukmacherzy chcą walczyć z monopolem w Norwegii

Kindred Group, Betsson, GiG i Cherry połączyli siły, aby stworzyć norweski organ handlowy, aby zakwestionować monopol kraju i ustanowić nowe prawodawstwo dotyczące gier hazardowych online.

Norweskie Stowarzyszenie Handlu Zagranicznego Hazard (NBO) zostało założone na początku tego miesiąca i będzie reprezentować branżę bukmacherską w dyskusjach na temat przyszłej regulacji rynku w Norwegii.

Według dyrektora ds. Public relations Kindred Rolfa Simsa, NBO będzie działać na rzecz systemu licencjonowania gier hazardowych online w odpowiedzialnych ramach, zapewniając ochronę gracza, operatorów, beneficjentów i “odrębność społeczeństwa norweskiego”.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W ubiegłym roku czterej operatorzy współpracowali przy raporcie Menona, który oceniał przyszłość gier hazardowych w Norwegii i stwierdził, że rynek powinien regulować w taki sam sposób, jak zarówno Dania, jak i Szwecja, tym samym kończąc obecny monopol.

Carl Fredrik Stenstrøm, wcześniej dyrektor handlowy Norsk Rikstoto, został w tym tygodniu mianowany sekretarzem generalnym NBO po służeniu firmie bukmacherskiej od prawie dwudziestu lat.

Polscy Bukmacherzy

“Carl będzie kierował stowarzyszeniem we wszystkich rozmowach z właściwymi władzami norweskimi, konsultacjami społecznymi i debatami oraz wszelkimi innymi procesami, w które jesteśmy zaangażowani” – powiedział Sims firmie EGR Intel.

“Przyjął stanowisko, ponieważ wierzy, że Norwegia musi uznać rozwój technologiczny hazardu online. Uważa, że ​​firmy zajmujące się hazardem powinny podlegać regulacji w ramach odpowiedzialnego systemu licencjonowania i nie powinny być zamykane wbrew woli klientów” – dodał.

NBO będzie w pełni aktywne od 1 maja 2019 r.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image