Sky Bet i bet365 ulepszają zakłady live

Operatorzy z Wielkiej Brytanii Sky Bet i Bet365 są pierwszymi, którzy integrują nowy kanał statystyk Fast Play dla graczy, aby poprawić zakłady live.

Nowy feed Opta przesyła statystyki dotyczące wysokich częstotliwości, takie jak strzały, podania i ataki, aby gracze mogli obstawiać na żywo na wielu różnych rynkach.

Statystyki graczy i drużyn z kanału mogą być również dodawane w produkcie bet-builder i technologii typu bet-request, a Sky Bet i bukmacher bet365 są pierwszymi operatorami w Wielkiej Brytanii oferującymi nową technologię.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Sky Bet podkreślił uruchomienie nowej kampanii promocyjnej o nazwie “In-play, jak nigdy wcześniej tego nie widziałeś”.

“Gole są najważniejsze, ale strzały zdarzają się dziesięciokrotnie częściej niż bramki, a także z większej liczby graczy, więc nowy kanał Opta dał operatorom możliwość stworzenia atrakcyjnych, nowych, skoncentrowanych na graczach doświadczeń, które występują przez 90 minut. To nowy poziom rozrywki dla swoich klientów, nawet podczas wyniku 0-0” – powiedział John Harlow, wiceprezes ds. Zakładów w Perform.

Operatorzy mogą albo zintegrować dane szybkiego odtwarzacza Opta bezpośrednio, aby zasilić swój własny handel, albo skorzystać z dostawców akredytowanych przez Opta.

“Dużo pracy potrzebne jest do przygotowywania szczegółowych danych do wykorzystania w zakładach i jesteśmy zachwyceni, jak zareagowali partnerzy, a teraz obstawiający.”

_____________________________________________________

Sky bet i bet365 nie posiadają zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image