Pierwsze w tym roku El Clasico rozegrane zostanie na Camp Nou w dniu 6 lutego. Stream za darmo z tego spotkania pokazany zostanie u legalnego bukmachera Fortuna!

FC Barcelona - Real Madryt stream. El Clasico 2019 za darmo!
FC Barcelona – Real Madryt stream. El Clasico 2019 za darmo!

Barcelona Real meczyki 24

Barcelona – Real to pojedynek, który od dziesięcioleci elektryzuje kibiców nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie. W roku 2019 pierwsze starcie pomiędzy odwiecznymi rywalami dość niespodziewanie odbędzie się już na początku lutego. Będzie to jednocześnie pierwszy mecz półfinałowy tegorocznej edycji Copa del Rey.

Mimo że Barcelona Real stream w ciągu miesiąca będzie można zobaczyć w internecie aż trzy razy – w Pucharze Króla i w Lidze – na pewno mecz numer jeden będzie wyraźnie cieszył się największym zainteresowaniem.

Gdzie obejrzeć El Clasico 2019?

Spotkanie rozgrywane w ramach Pucharu Króla pokazywane będzie u legalnego bukmachera Fortuna. Aby uruchomić tę transmisję, wystarczy mieć konto gracza i posiadać na nim środki pozwalające na obstawianie meczów.

Początek meczu FC Barcelona – Real Madryt w dniu 06.02.19 zaplanowano na godzinę 21. Dla fanów z Polski to świetna pora w środku tygodnia – spokojnie można wrócić do domu po pracy i zająć się oglądaniem!

Jak obejrzeć mecz Barcelona Real online za darmo?


  1. Wejdź na stronę www.eFortuna.pl
  2. Załóż konto – nie musisz od razu weryfikować danych!
  3. Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE
  4. Zaloguj się do profilu i przejdź do zakładki do obstawiania live
  5. Wykonuj kroki przedstawione na poniższym filmie wideo!

Mecz Barcelona Real w telefonie

Legalny bukmacher Fortuna udostępnia swoim graczom specjalną aplikację mobilną, która pozwala na oglądanie transmisji meczów także w telefonie. Wiadomo już na sto procent, iż spotkanie Barcelona Real w dniu 6 lutego będzie dostępne na platformie na smartfony i tablety. To znakomita wiadomość dla mobilnych kibiców piłki nożnej!

Korzystanie ze streamów u bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów jest zgodne z prawem i nie naraża was na konsekwencje prawne. Ogromną zaletą tego typu materiałów jest fakt, iż dostępne są w dobrej jakości i nie ma w nich problemów z niespodziewanymi przerwami w odbiorze.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu