Bundesliga: RB Lipsk – FC Koeln (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze RB Lipsk podejmą zawodników CF. Kolen. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Co najlepiej obstawiać długoterminowo?
Bundesliga: RB Lipsk – FC Koeln

Bundesliga: RB Lipsk – FC Koeln

Gracze RB Lipsk mierzą w tym sezonie wysoko. Obecnie po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dwadzieścia siedem punktów i lokują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Hoffenheim. Grali w nim bardzo dobrze i pokonali rywala 1:0. W ich drużynie w sobotę nie zagrają Hartman, Henrichs, Hwang Hee-Chan, Klostermann, Laimer, Nkunku i Samardzic. 

FC Kolen wydaje się zespołem, który powinien się utrzymać, ale nie mają czego szukać wśród najlepszych. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwunastu rozegranych meczach zaledwie dziesięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Leverkusen. Rywal jest w tym sezonie w świetnej dyspozycji i rozbił ich, aż 4:0. W ich zespole kontuzjowani są Cichoz oraz Kainz. 

Gospodarze tego meczu nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego meczu. Lipsk jest w dobrej dyspozycji i powinien poradzić sobie z kiepskim rywalem.

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – FC Koeln11.32STS

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button