Bundesliga: Union Berlin – Dortmund (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Unionu Berlin podejmą zawodników z Dortmundu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Union Berlin – Dortmund

Bundesliga: Union Berlin – Dortmund

Union Berlin ma słabą kadrę, ale mimo to gra w tym sezonie dobrze. Obecnie po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiemnaście punktów i lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Stuttgartu. Był to zacięty mecz, zakończony remisem 2:2. W ich drużynie kontuzjowani są Ingvartsen, Kruse, Pohjanpalo i Ujah. Z kolei Andrich pauzuje za czerwoną kartkę.

Borussia Dortmund jak zawsze mierzy wysoko, ale jak dotąd zbyt często gubią punkty. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwunastu rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Werderu Brema. Rywal mocno się postawił, ale ostatecznie Borussia wygrała 2:1. W ich zespole kontuzjowani są Delaney, Haaland, Hazard, Meunier oraz Schmelzer.

Borussia jest na pewno zmotywowana, ale ma swoje problemu. W związku z tym Union powinien być dla nich trudnym rywalem. Gospodarzy stać na zdobycz brakową w tym meczu, więc goli nie powinno zabraknąć.

MeczTypKursBukmacher
Union Berlin – Dortmund+1,51.23Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button