Wysokie obroty i wygrane podczas MŚ 2018 w Superbet

Aż 75 tysięcy złotych wyniosła rekordowa wygrana podczas MŚ 2018 w Zakładach Bukmacherskich Superbet. Jeden z graczy zarobił natomiast ponad 4000 PLN dzięki bramce Grzegorza Krychowiaka w meczu z Senegalem.

Nie od dzisiaj wiadomo, że mundial i imprezy tego typu, to doskonała okazja do zarobku – zarówno dla firm bukmacherskich, jak i ich klientów. Rekordowa wygrana w przypadku Superbet padła po tym, jak ktoś postawił 150 złotych, zamieniając je na ponad 75 tysięcy!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

“To oznacza, że musiał wskazać na swoim kuponie mecze, które dały mu łączny kurs ponad 500. Drugą najwyższą wygraną jest prawie 50 tysięcy złotych za stawkę 750 złotych. Tu akumulowany kurs był już niższy” – mówi Ariel Moskała, analityk Superbet.

Pewien gracz postawił 1000 złotych na to, że Grzegorz Krychowiak zdobędzie gola przeciwko Senegalowi. Kurs wynosił 4.5, dzięki czemu wygrana wyniosła ponad 4000!

Polscy Bukmacherzy

Warto podkreślić, że nie tylko gracze, ale także sam bukmacher ma po mistrzostwach świata powody do zadowolenia. Superbet w trakcie mundialu odnotował rekordowe wyniki, licząc od pierwszego dnia działalności w Polsce.

“Kibicom do gustu przypadły szczególnie zakłady specjalne przygotowane przez naszych analityków. Oprócz standardowych zakładów na zwycięstwo (1X2) w poszczególnych meczach, najpopularniejszymi zakładami z naszej oferty były zakłady specjalne dotyczące kartek i spalonych w danym meczu, uzyskanych punktów reprezentacji narodowych w fazie grupowej oraz do której fazy dotrze poszczególna drużyna. Stwierdzenie, że Polacy kochają obstawiać wielkie imprezy znalazło potwierdzenie w rzeczywistości. Szkoda, że reprezentacja Polski szybko pożegnała się z turniejem, co trochę ostudziło emocje i zainteresowanie mistrzostwami. Jednak mimo wszystko, spora część klientów została z nami. Teraz pracujemy nad ofertą na rozgrywki ligowe. Będzie równie ciekawie” – zapowiada Moskała.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image