Djurgardens – Lech: Typy, składy, kursy bukmacherskie (16.03.2023)

Już sam awans do 1/8 finału to największy sukces Kolejorza na arenie międzynarodowej w całej jego historii. Za sprawą korzystnego wyniku w pierwszym meczu tej fazy istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że podopieczni Johna ven den Broma zameldują się nawet w najlepszej ósemce Ligi Konferencji Europy. Co muszą zrobić, aby tak się stało? Djurgardens – Lech typy, kursy, składy.

Djurgardens - Lech typy kursy
Djurgardens – Lech: Typy, składy, kursy bukmacherskie (16.03.2023)

Djurgardens – Lech kursy bukmacherskie

Znaczna większość osób trudniących się obstawianiem zakładów bukmacherskich wybierze  z pewnością propozycję związaną z bezpośrednim triumfem Poznańskiej Lokomotywy. U której z legalnie działających firm podobna opcja będzie opatrzona zdecydowanie najwyższym kursem? Na ten moment poza wszelką konkurencją jest STS (3.00).

Tak się składa, że lider polskiego rynku bukmacherskiego oferuje tym razem także najkorzystniejszy przelicznik na triumf ekipy gospodarzy. Podobny scenariusz wyceniono dokładnie na 2.60.

Z remisem sytuacja wygląda już nieco inaczej, gdyż właściwie kilku najlepszych bukmacherów posiada bardzo zbliżone kursy na taki przebieg zdarzeń. Na delikatne prowadzenie ze swoim 3.40 wysunął się jednak Superbet i to o nim warto wspomnieć w niniejszym akapicie.

Kursy na Djurgardens2.60 – STS
Kursy na remis3.45 – STS
Kursy na Lech3.00 – STS

Djurgardens – Lech analiza bukmacherska

Obawy tuż przed zatrudnieniem Johna van den Broma, a także kilka tygodni po mianowaniu go pierwszym trenerem poznańskiego Lecha były dość spore. Co prawda od początku było wiadome, że do stolicy Wielkopolski przychodzi człowiek o sporym doświadczeniu jak na polskie warunki, jednak mimo to w stronę Holendra kierowano zarzuty, że ostatnie sukcesy w jego trenerskim CV przypadały jeszcze na czas pracy w AZ Alkmaar, a więc lata 2014-2019.

Nieco dłuższa chwila cierpliwości włodarzy Lecha przyniosła zamierzony efekt. Duma Wielkopolski nerwowo wyczekuje w tej chwili prawdopodobnie najważniejszego spotkania w całej swojej dotychczasowej historii i co najważniejsze ma całkiem spore szanse na osiągnięcie końcowego sukcesu.

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Łatwo oczywiście nie będzie, gdyż Djurgardens również marzy o podbiciu Ligi Konferencji, jednakże przy odrobinie szczęścia wszystko przecież jest możliwe. Wszak to tylko piłka.

Djurgardens – Lech typy bukmacherskie

Gdy kilkanaście dni temu publikowaliśmy typy związane z pierwszą odsłoną tego dwumeczu, to w komentarzach pojawiało się sporo głosów krytyki związanych z rzekomo nadmierną wiarą w korzystny wynik popularnych Lechitów. Rzeczywistość pokazała jednak, że mieliśmy przysłowiowego nosa do konkretnych zakładów. Nie ukrywamy, że w podobny scenariusz wierzymy również w rewanżu.

Typ na wygraną gości w całym meczu ma oczywiście swoje podstawy, aczkolwiek mimo wszystko podejmowanie aż tak dużego ryzyka nie jest raczej wskazane. Zupełnie wystarczający będzie naszym zdaniem zakład na triumf Mikaela Ishaka i spółki w przynajmniej jednej połowie tego pojedynku (Lech wygra dowolną połowę – 1.88 Fuksiarz).

Kolejorz absolutnie nie może oddać całej inicjatywy gospodarzom, tak więc przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść w pierwszych bądź drugich czterdziestu pięciu minutach jest w ich przypadku jak najbardziej możliwe.

UWAGA: Legalny bukmacher Fuksiarz.pl oferuje: Early Payout (Dwie bramki przewagi? Wygrałeś zakład!), Cashback bez limitu (wypłata od razu bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja z bonusami na www.Fuksiarz.pl.

Djurgardens – Lech: składy

Jeśli żaden z kluczowych zawodników nie nabawimy się w ostatniej chwili jakiejś groźnej kontuzji, to oba zespoły powinny przystąpić do opisywanego pojedynku w następujących składach:

Djurgardens: Zetterstrom – Johansson – Moros – Danielson – Bengtsson – Eriksson – Sabovic – Berg – Asoro – Edvardsen – Wikheim

Lech: Bednarek – Pereira – Dagerstal – Milic – Rebocho – Karlstrom – Murawski – Skóraś – Sousa – Szymczak – Ishak

Gdzie obejrzeć spotkanie Djurgardens – Lech?

Relacja live z tego meczu będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Start pojedynku zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 16 marca 2023 roku.

______
ZOBACZ: Zapowiedź i typy na Djurgardens – Lech

5 / 5. Ocen: 44

Back to top button