Już w ten weekend początek nowego sezonu rozgrywek Premier League. Bukmacher Fortuna z tej okazji przygotował ofertę specjalną o nazwie Dycha Time – dostępną także dla nowych, jak i stałych graczy!

Dycha Time u bukmachera Fortuna
Dycha Time u bukmachera Fortuna

W ramach oferty gracze mają prawo do zwrotu w przypadku przegranego kuponu na mecze Premier League. Każdy z klientów Fortuny może otrzymać maksymalnie jeden cashback w trakcie trwania akcji.

Promocja obowiązuje w dniach 10-12 sierpnia. Kupon kwalifikacyjny musi być rozstrzygnięty do końca najbliższej niedzieli, by można było otrzymać ewentualną premię pieniężną.

Wymagania dotyczące kuponu to:

  • Stawka 10 PLN brutto
  • Minimum jeden typ na mecz z Premier League
  • Kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI
  • Zakład przedmeczowy bądź live

Do oferty nie jest wymagany kod promocyjny Fortuna. Gracz otrzymuje cashback w postaci punktów FKP. Jest to dokładnie 1400 „oczek”, co odpowiada kwocie 10 PLN, którą można przeznaczyć na obstawianie.

W akcji promocyjnej może wziąć udział zarówno nowy gracz, jak i ten, który posiada już konto od dłuższego czasu.

Obstawianie Premier League

Osoby, których kupony zakwalifikowały się do otrzymania zwrotu, zostaną powiadomione drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up.

Przypominamy, że w Fortunie dostępna jest cały czas Superoferta+, która pozwala na zdobywanie jeszcze wyższych wygranych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu