Wtorkowy bonus 500 PLN w Forbet!

Wszyscy gracze bukmachera Forbet mogą w dniu 7 sierpnia odebrać bonus w wysokości 500 PLN za kolejny depozyt na konto!

Wtorkowy bonus 500 PLN w Forbet!
Wtorkowy bonus 500 PLN w Forbet!

Do oferty specjalnej każda osoba kwalifikuje się automatycznie. Nie musisz podawać kodu promocyjnego w Forbet. Ważne, byś pamiętał, że tylko wpłaty w wysokości 20 PLN lub więcej są brane pod uwagę przez bukmachera organizującego promocję.

Dzięki akcji promocyjnej bukmachera Forbet gracz może otrzymać nawet 500 PLN. Wartość premii zależy od wysokości depozytu złożonego przez gracza. Jest to 50% pierwszej sumy wpłaconej w dniu dzisiejszym (7 sierpnia) na konto bukmacherskie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Oferta dostępna jest tylko do końca dnia – nie można skorzystać z niej w innym terminie.

Wszystkimi środkami promocyjnymi należy obrócić co najmniej cztery razy z kursem 2,00. Każdy ma na obrót dokładnie 14 dni od momentu pojawienia się premii na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie.

Na aktywowanie bonusu każdy z graczy ma dokładnie 14 dni. Po tym czasie dodatkowe środki przepadają i nie można będzie z nich korzystać w późniejszym terminie.

Forbet w ostatnim czasie wprowadził do swojej oferty bardzo ciekawą funkcję. Generator kuponów bukmacherskich cieszy się wśród typerów bardzo dużą popularnością. Jeżeli chcecie sprawdzić, jak działa w praktyce, wystarczy, że będziecie posiadać konto w Forbet bądź też wejdziecie na oficjalną stronę tego bukmachera!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image