500 PLN na start Premier League!

Pora powitać kolejny sezon Premier League! Z promocją bukmachera LV BET do zdobycia jest nawet 500 PLN – wystarczy zagrać kupon kombi z co najmniej trzema meczami!

500 PLN na start Premier League!
500 PLN na start Premier League!

Twoim zadaniem jest postawienie kuponu KOMBI z minimum trzema typami o kursie wynoszącym co najmniej 1.50. Minimalna stawka to 20 PLN, a kwalifikacyjne są jedynie zakłady na mecze rozgrywane w ramach pierwszej kolejki Premier League.

Oferta obowiązuje od 8 do 12 sierpnia. Dostępna jest dla osób, które posiadają konta w LV BET. Jeżeli chcesz się zarejestrować, możesz to zrobić, wypełniając formularz rejestracyjny. Pamiętaj, by podać kod promocyjny!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W ramach promocji do zdobycia są trzy nagrody:

  1. miejsce – 500 PLN
  2. miejsce – 250 PLN
  3. miejsce – 100 PLN

O miejscu decydują kursy całkowite wygranych kuponów, które spełniają warunki zabawy. Każdy z uczestników ma prawo do odebrania maksymalnie jednej nagrody. Pamiętajcie, że nie można obstawiać zdarzeń spoza inauguracyjnej kolejki angielskiej ekstraklasy!

Typowanie Premier League

Nagrody wypłacane są w formie bonusów, które należy obrócić przed zleceniem wypłaty. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto zapoznać się z pełną treścią regulaminu.

Przypominamy, że na start Premier League ofertę specjalną przygotował również bukmacher Fortuna. Dzięki Dycha Time możecie otrzymać zwrot za przegrany kupon z typami na pierwszą kolejkę PL!

Jeżeli chcecie być na bieżąco z promocjami organizowanymi przez bukmacherów, zapiszcie się do systemu powiadomień przygotowanego dla naszych Czytelników!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image