FAME MMA 7 typy bukmacherskie. Kto walczy, kiedy gala i gdzie ją obstawiać?

Typy bukmacherskie na FAME MMA 7, czyli największe wydarzenie freak fight września 2020. Kto z kim walczy, jakich zawodników uważa się za faworytów? O pewnych rzeczach powinien wiedzieć dosłownie każdy typer!

FAME MMA 7 typy bukmacherskie. Kto walczy, kiedy gala i gdzie ją obstawiać?
FAME MMA 7 typy bukmacherskie. Kto walczy, kiedy gala i gdzie ją obstawiać?

Kiedy odbędzie się FAME MMA 7?

Siódma edycja największej polskiej gali freak fightów, czyli po prostu FAME MMA 7, będzie miała miejsce we wrześniu 2020 roku. Oficjalna data to 5. dzień tego miesiąca, natomiast sam start zaplanowany jest na godzinę 20.

Ze względu na panującą obecnie sytuację w Polsce i na świecie gali FAME MMA 7 po raz kolejny nie będzie można obejrzeć na żywo na trybunach obiektu sportowego. Kibicom pozostaje jedynie transmisja online, o której jeszcze w tym materiale co nieco napiszemy.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Pewne jest to, że gala FAME MMA 7 dostarczy kibicom wielkich emocji. Po raz kolejny wzbudza ogromne kontrowersje, a niektórzy z zawodników to celebryci w najbardziej dosłownym znaczeniu tego słowa.

Kto będzie walczył na FAME MMA 7? Popek, Najman i gwiazdor z Warsaw Shore

Marcin Najman zapowiedział, że stoczy prawdopodobnie jeszcze tylko dwie walki w formule MMA podczas FAME MMA. Jedna z nich będzie miała miejsce właśnie 5 września. Rywalem „El Testosterona” będzie Dariusz Kaźmierczuk, który w mieszanych sztukach walki stoczył do tej pory aż dziesięć pojedynków. Problem polega jednak na tym, iż wygrał… tylko dwa.

Na FAME MMA 7 Popek również ma się pojawić, ale już tym razem w klatce, a nie tylko w kuluarach i plotkach. Raper na swojego rywala musiał czekać bardzo długo, jednak kibicom nie szczególnie to przeszkadzało. Wszak już sama obecność „Monstera” będzie ogromnym wydarzeniem i wielu kibiców chociażby dla obejrzenia tej postaci będzie chciało włączyć transmisję z gali.

  • Paweł „Popek” Mikołajów – Damian „Stifler” Zduńczyk
  • Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Marta „Martirenti” Rentel
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Łukasz Lupa
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula – Paweł Tyburski
  • Marcin Najman – Dariusz „Lew” Kaźmierczak
  • Tomasz Olenik – Mariusz „Hejter” Słoński
  • Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Krystian „Krycha” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

Wiadomo już na pewno, że podczas imprezy FAME MMA we wrześniu 2020 zobaczymy debiut gwiazdora programu Warsaw Shore, a dokładniej Damiana „Stiflera” Zduńczyka. Pojawienie się tej postaci w klatce zapowiadano od przeszło roku, jednak dopiero teraz pojawiły się konkrety w całej tej sprawie.

Typy bukmacherskie FAME MMA 7. Kto ma szansę wygrać?

FAME MMA 7 to wielu celebrytów, w tym...
FAME MMA 7 to wielu celebrytów, w tym…

Miłośnicy obstawiania już przygotowują na FAME MMA 7 typy bukmacherskie. Oczywiste jest to, że przed pojawieniem się wszystkich nazwisk trudno mówić tutaj o spekulacjach na temat zwycięstw w każdym z pojedynków. Można jednak zakładać, że im bliżej będzie samej gali, tym więcej pewniaków będzie się pojawiać.

Na pewno faworytem bukmacherów będzie Marcin Najman, którego najbliższy rywal nie wydaje się być szczególnie wymagający. Ciekawie mogą za to wyglądać notowania na Popka – ten poza charyzmą raczej niczego szczególnego do KSW nie wnosił, a jego rekord do imponujących nie należy.

Mniej więcej na dwa tygodnie przed imprezą powinny pojawić się przygotowane na FAME MMA 7 kursy bukmacherskie. W ten sposób będzie wiadomo, komu daje się spore szanse na wygraną, a komu wróży się szybki „nocleg” na deskach.

Jak obstawiać walki FAME MMA 7?

Obstawianie FAME MMA 7 z całą pewnością będzie cieszyło się dużą popularnością fanów mieszanych sztuk walki. Jeżeli chcemy typować pojedynki z tego wydarzenia, musimy w pierwszej kolejności znaleźć stronę, na której jest to możliwe. Pamiętajmy, by zawsze wybierać portale działające legalnie – tylko takie gwarantują typowanie w stu procentach bezpieczne!

Od dawna typowanie FAME MMA możliwie jest przede wszystkim na stronie internetowej www.LvBET.pl. Bukmacher ten niemal od samego początku związany był z największą w kraju galą freak fightów i prawdopodobnie to właśnie on ogłosi kursy jako pierwszy.

Jeżeli nie chcemy czekać na oficjalne zielone światło, konto typerskie do obstawiania FAME MMA 7, ale i nie tylko, możemy założyć dosłownie w dowolnym momencie. W przypadku LV BET wystarcza wejście na www.LvBET.pl i wypełnienie krótkiego formularza online. W tym miejscu warto dodać, że LV BET kod promocyjny to „BETONLINE„, a dzięki niemu do zdobycia jest 20 PLN bez depozytu na obstawianie!

Częstym wyborem polskich typerów jest dobrze wszystkim znany bukmacher STS. Na stronie www.STS.pl znajdziemy ogromną ilość zakładów i również u niego możemy odebrać bonus bez depozytu na obstawianie. W tym momencie kod „BETONLINE” pozwala na zgarnięcie 29 PLN bez wpłaty, a oprócz tego na nowo zarejestrowanych czeka jeszcze nawet 1200 PLN przy depozycie i 20 PLN do wykorzystania w legalnym pokerze oraz innych grach karcianych w STS Betgames.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Transmisja online FAME MMA 7. Gdzie obejrzeć walki?

Na pewno transmisja FAME MMA 7 w internecie będzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Widać to było już na wiele tygodni przed startem imprezy, kiedy to cały czas szukano informacji o tym, gdzie obejrzeć FAME MMA 7 online.

Niestety, zła wiadomość jest taka, że nigdzie nie będzie można zobaczyć FAME MMA 7 za darmo. Gala po raz kolejny pokazywana będzie tylko w systemie PPV, a to oznacza, iż nie ma najmniejszych szans na żadną darmową transmisję, tym bardziej telewizyjną.

Dostęp do streamu z gali można wykupić w dowolnym momencie, wchodząc na oficjalną stronę federacji FAME MMA. Koszt takiej przyjemności to niecałe 20 PLN (podstawowy pakiet).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button