Legalny bukmacher eToto. Darmowe 50 PLN

Legalny bukmacher eToto przygotował dla swoich klientów ofertę specjalną na zimowe igrzyska olimpijskie 2018. Chcesz otrzymać darmowe 50 PLN? Dowiedz się, w jaki sposób je odebrać i czy potrzeba do tego specjalnego hasła!

Legalny bukmacher eToto. Kod na darmowe 50 PLN
Etoto promocje i bonusy bukmacherskie za darmo

Bukmacher eToto – recenzje typerów

Bukmacher eToto nie jest tak popularny jak chociażby Fortuna czy Totolotek. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu – to firma, która dopiero wchodzi na polski rynek bukmacherski i na razie nie może pochwalić się ogromną rzeszą klientów. Nie warto jednak tylko z tego powodu zupełnie odpuszczać sobie gry w tym serwisie.

Oferta Zakładów Bukmacherskich eToto poszerza się z dnia na dzień. Obecnie znajdziecie w niej wszystkie popularne dyscypliny, jak chociażby piłkę nożną, oraz te zyskujące na popularności, jak e-sport.

darmowy bonus etoto
Freebet u legalnego bukmachera Etoto

Gracze mają coraz lepsze zdanie na temat eToto. Firmie jeszcze trochę rakuje do ideału, ale dzielnie się rozwija i robi wszystko, by zadowolić swoich użytkowników. Zakłady live, mobilna wersja strony internetowej – to obecnie bardzo istotne kwestie dla każdego typera. W tym przypadku eToto nie powinno was zawieść, chociaż na pewno znajdziecie tutaj też jakieś wady.

Bonus 50 PLN w eToto

Firma eToto z okazji zimowych igrzysk olimpijskich przygotowała ofertę specjalną z darmowymi 50 PLN do odebrania w formie zwrotu. Wystarczy postawić kupon z co najmniej pięcioma zdarzeniami, a w przypadku porażki w pojedynczym typie – otrzymuje się zwrot całej postawionej stawki aż do 50 PLN!

Bonus 50 PLN w eToto - kod promocyjny

Jak odebrać zwrot w eToto Online:

  • Minimalna stawka 15 PLN
  • Kurs ogólny 3.50 lub wyższy
  • 5 zdarzeń na kuponie, w tym minimum jeden z Pjongczang 2018

Kod bonusowy eTOTO nie jest wymagany. Aby otrzymać cashback, należy napisać do supportu w przypadku spełnienia wszystkich warunków oferty.

Jeżeli masz już konto w eToto, zobacz także Fortuna kod promocyjny! Możesz otrzymać na start nawet 760 PLN, w tym 20 PLN bez depozytu po wpisaniu odpowiedniego hasła promocyjnego!

Przegapiłeś tę ofertę? Zobacz jakie obecnie bonusy Etoto są dostępne!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button