Kasomania TOTALbet, czyli loteria z nagrodami!

15 października 2018 roku rozpoczyna się Kasomania organizowana przez legalnego bukmachera TOTALbet. Czekają w niej na was codzienne nagrody do zdobycia, a w wielkim finale aż 100.000 PLN!

Kasomania TOTALbet, czyli loteria z nagrodami!
Kasomania TOTALbet, czyli loteria z nagrodami!

Jak działa Kasomania w Totalbet online?

Tylko osoby zapisane do tej oferty mają prawo do uczestniczenia w losowaniach organizowanych przez TOTALbet. Poza samą rejestracją wymagane jest konto u bukmachera. To – na szczęście – zakłada się w niecałą minutę i dostępne jest całkowicie za darmo!

Konto u legalnego bukmachera założysz na www.TOTALbet.pl!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W okresie trwania promocji gracze zdobywają jeden los za każde 10 PLN wydane w zakładach bukmacherskich. Przykładowo, jeżeli zagrasz kupon za 45 PLN, otrzymasz 4 szanse na wygraną! I tak codziennie – aż do 4 stycznia 2019, kiedy odbędzie się wielki finał Kasomanii!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

W codziennych losowaniach można zdobyć jedną z dziesięciu nagród po 100 PLN. W piątki dodatkowo przyznawane są premie po 2000 PLN i 500 PLN.

Co bardzo ważne – wszystkie nagrody nie podlegają warunkom obrotu. Od razu po ich otrzymaniu można przeznaczyć je na dowolny cel!

W wielkim finale promocji TOTALbet przygotował 100.000 PLN, które rozlosowane zostanie w następujący sposób:

  • 1×50.000 PLN
  • 1×30.000 PLN
  • 1×10.000 PLN
  • 2×5.000 PLN

Żaden kod promocyjny nie jest wymagany do zapisania się do loterii. Przypominamy, że podczas rejestracji można założyć konto tymczasowe TOTALbet, to jest bez weryfikacji danych!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image