Fortuna Częstochowa. Godziny otwarcia, aktualne adresy i oferta

Mocną stroną Fortuny – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów – od dawna była bardzo rozbudowana sieć punktów stacjonarnych. Firma od początku swojego istnienia, a zatem od 1996 roku, nie przestaje jej rozbudowywać – nie zmienił tego nawet gwałtowny wzrost popularności kanału dystrybucji Internetowej. Wiele spośród punktów każdego jest chętnie odwiedzane przez setki klientów – a kilka z tych punktów świadczy swoje usługi w Częstochowie.

Fortuna Częstochowa. Godziny otwarcia, aktualne adresy i oferta
Fortuna Częstochowa. Godziny otwarcia, aktualne adresy i oferta

Fortuna Częstochowa i jej oferta bukmacherska

Oddziały bukmachera Fortuna w Częstochowie pozwalają na korzystanie z oferty przedmeczowo (typowania spotkań jeszcze przed ich rozpoczęciem), ale i na żywo. W tym drugim przypadku doskonale sprawdza się lokal na ulicy Kościuszki, który działa w bardzo sprzyjających temu godzinach (patrz: niżej) – to jest konieczne, gdyż spotkania obstawiane na żywo muszą zakończyć się w godzinach otwarcia danego punktu.

W ramach oferty częstochowskich oddziałów Fortuny można obstawiać nie tylko klasyczne sporty (w tym piłkę nożną, ale też siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną czy nawet golf i tenis), ale też e-sporty, które ciągle zyskują na popularności. W wybranych placówkach można również typować Sporty Wirtualne, które stanowią symulację wydarzeń sportowych z udziałem algorytmu komputerowego.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Program lojalnościowy i promocje w częstochowskiej Fortunie

Rzeczą najbardziej podstawową w ofercie promocyjnej częstochowskiej Fortuny jest jej program lojalnościowy. Zapisując się do niego (odpowiednią kartę założy nam pracownik, za darmo) będziemy zyskiwać na każdym zakładzie – każde wydane 2 złote przyniesie nam jeden punkt. Wszystkie zgromadzone punkty będziemy mogli wydać na nagrody, w tym darmowe środki na grę. Sama rejestracja da nam na przykład 2800 punktów, co stanowi równowartość 20 złotych w formie freebetu. Udział w programie lojalnościowym stacjonarnie można połączyć z graniem przez Internet, po prostu odpowiednio powiązując posiadaną przez siebie kartę. Wtedy punkty będzie można zarabiać w każdym kanale usługowym Fortuny.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Fortuna organizuje również regularne promocje, zazwyczaj ściśle związane z programem lojalnościowym. Pozwalają na zdobycie jeszcze większej ilości punktów.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na stronie www.STS.pl zapewnia bonus bez ryzyka w wysokości 100 PLN!

Internetowa Fortuna online
Internetowa Fortuna online

Fortuna Częstochowa – godziny otwarcia i adresy popularnych lokali

W Częstochowie swoje usługi świadczy pięć punktów przyjmowania zakładów bukmachera Fortuna. Każdy działa siedem dni w tygodniu, przy czym jeden (na Tadeusza Kościuszki) działa w bardzo nietypowych godzinach, idealnych dla osób obstawiających w formule na żywo. Poniżej przedstawiamy dwa wyróżniające się na tle innych lokale bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

AL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1, 42-202

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 22:00
 • Wtorek: 10:00 – 22:00
 • Środa: 10:00 – 22:00
 • Czwartek: 10:00 – 22:00
 • Piątek: 10:00 – 0:00
 • Sobota: 10:00 – 0:00
 • Niedziela: 10:00 – 22:00

UL. WOLNOŚCI 54/60, 42-200

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Często obstawiasz stacjonarnie? Możesz sprawdzić u nas jak działają wszystkie punkty w Polsce! Nie ma znaczenia czy szukasz STS w Sosnowcu czy Fortuna Białystok.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button