STS Sosnowiec. Godziny otwarcia, adresy, bonusy + oferta

STS to bukmacher, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych operatorów tego typu w naszym kraju. Na terenie Polski swoją legalną działalność prowadzi już od przeszło dwudziestu lat i – co wyróżnia go na tle większości konkurencji – nie skupia się wyłącznie na kanale usług Internetowych, ale też rozwija sieć swoich lokali stacjonarnych. Dwa z nich można znaleźć w Sosnowcu.

STS Sosnowiec. Godziny otwarcia, adresy, bonusy + oferta
STS Sosnowiec. Godziny otwarcia, adresy, bonusy + oferta

Przegląd oferty STS w Sosnowcu

Punkty STS w Sosnowcu dają odwiedzającym dostęp do bardzo szerokiej oferty zakładów wzajemnych, z której można korzystać w trybie przedmeczowym (zakładamy przed rozpoczęciem wydarzenia) oraz “na żywo” (przede wszystkim w punkcie na ulicy Bartosza Głowackiego, który jest czynny długo, więc obejmuje większość spotkań). Sama w sobie oferta obejmuje większość najpopularniejszych klasycznych dyscyplin sportowych, w tym piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę.

Oprócz standardowej oferty punkty STS Sosnowiec przyjmują zakłady na Sporty Wirtualne (takie, których przebieg kontroluje algorytm komputerowy, a które choć są odpowiednikiem prawdziwych sportów, rozgrywają się w zaledwie kilka minut) oraz stale zyskujące na popularności e-sporty, z najpopularniejszymi grami komputerowymi w ich ramach.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

STS Sosnowiec i bonusy dla stałych typerów

Do wzięcia udziału w akcjach promocyjnych organizowanych w sosnowieckich punktach firmy STS musimy posiadać kartę klienta – można ją wyrobić u pracownika jednego z dwóch punktów w tym mieście. Same bonusy promują regularną grę, a to, ile możemy za ich pośrednictwem dostać zależy od minimalnej ilości wydawanych przez nas na zakłady pieniędzy:

  • 30 złotych na zakłady każdego dnia – bonus odbierzemy po dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizycie danego miesiąca, za każdym razem maksymalnie 50 złotych (w sumie 150 złotych). Bonus na każdym z etapów to równowartość 10% zsumowanych stawek na przegrane kupony przed danym etapem.
  • 5 złotych na zakłady każdego dnia – bonus możemy odebrać po dziesiątej wizycie danego miesiąca (10 złotych), albo po dwudziestej (20 złotych). Konieczne jest wybranie jednej z tych opcji.

Obie opcje bonusowe tyczą się jednego miesiąca – można z nich korzystać co miesiąc.

UWAGA!
Tylko z kodem “BETONLINE” do odebrania jest 29 PLN bez depozytu na dobry początek obstawiania! Wszystko to przez stronę internetową www.STS.pl!

STS punkty naziemne Sosnowiec i nie tylko
STS punkty naziemne Sosnowiec i nie tylko

Wybrane lokale STS w Sosnowcu

Choć w chwili obecnej w Sosnowcu znaleźć można zaledwie dwa punkty firmy STS, oba są doskonale wyposażone i świetnie przygotowane do przyjmowania najbardziej wymagających typerów. Są również zlokalizowane w dwóch różnych częściach miasta, aby każdy mógł do nich łatwo trafić.

41-215 Bartosza Głowackiego 10/14

  • Godziny otwarcia:
  • Od poniedziałku do niedzieli: 09:00-22:45
  • Lokal ten uważany jest za główny ze względu na swoje długie godziny otwarcia. Jest w pełni klimatyzowany i wyposażony w telewizor. Można w nim dokonywać zakładów na Sporty Wirtualne Plus, również za pomocą terminali samoobsługowych.

41-219 Braci Mieroszewskich A11-2

  • Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek: 09:00-18:00
  • Od wtorku do soboty: 09:00-19:30
  • Niedziela: 09:00-18:00
  • Lokal klimatyzowany, z telewizorem. Przyjmuje zakłady na Sporty Wirtualne, a także na Sporty Wirtualne Plus.

Mieszkasz w Sosnowcu? Zerknij też na godziny otwarcia Fortuna Sosnowiec lub ewentualnie zobacz jak działają lokale STS w Zabrzu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close