Fortuna Radom. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Fortuna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych polskich bukmacherów. Zawdzięcza to wieloletniemu rozwojowi, zarówno na płaszczyźnie zyskującego w oczach typerów Internetu, jak i punktów stacjonarnych. Te ostatnie sprawiają, że cieszy się nie tylko sporym zainteresowaniem, ale też zaufaniem. Kilka z tych punktów zostało umiejscowione w Radomiu. Co oferują one klientom z tego właśnie miasta?

Fortuna Radom. Godziny otwarcia + oferta na dziś
Fortuna Radom. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Przegląd oferty bukmachera Fortuna w Radomiu

Oferta radomskich punktów stacjonarnych Fortuna jest bardzo szeroka i daje nam możliwość obstawiania zarówno w formule przedmeczowej, jak i na żywo (choć ta druga opcja jest ograniczona godzinami otwarcia każdego z punktów – obstawiać na żywo możemy tylko te spotkania, które odbywają się w ich ramach).

Jeżeli chodzi o samą ofertę, klienci najchętniej sięgają po piłkę nożną, gdyż to ona jest obejmowana w najbardziej skrupulatny sposób (w szczególności jeżeli chodzi o polską 1 Ligę, której Fortuna jest tytularnym sponsorem, a która nigdzie indziej nie jest udostępniana tak, jak tutaj). Firma daje też dostęp do wielu innych dyscyplin sportowych, w tym do popularnej siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, ale i zyskujących na popularności e-sportów – choć są one kojarzone wyłącznie z Internetem, można je obstawiać również stacjonarnie w większości punktów w Radomiu.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje i bonusy w punktach Fortuna Radom

Fortuna w Radomiu skupia swoją ofertę promocyjną wokół swojego programu lojalnościowego, do którego zapisać się może każdy, nawet początkujący. Liczy się w nim, jak sama nazwa sugeruje, lojalność. Po założeniu darmowej karty klienta każdy nasz zakład będzie nagradzał nas punktami – jeden punkt otrzymamy za każde wydane 2 złote, niezależnie od rodzaju zakładu. Punkty nigdy nie wygasają, a po zebraniu ich odpowiedniej ilości możemy je wymienić na nagrody, w tym darmowe środki na zakłady w obrębie Fortuny. Za samą rejestrację dostaniemy 2800 punktów, które stanowi równowartość 20 złotych w postaci freebetu.

Wszystkie akcje promocyjne w radomskich punktach stacjonarnych w mniejszym lub większym stopniu związane są z programem lojalnościowym – nie zwlekajmy więc z dołączeniem do niego. Zwłaszcza, że jest to bezpłatne.

UWAGA!
****
Kod promocyjny “BETONLINE” to przepustka do bonusu bez depozytu na obstawianie. Wszystko tylko na stronie www.STS.pl!

Internetowa wersja bukmachera Fortuna
Internetowa wersja bukmachera Fortuna

Lokalizacja i godziny działania wybranych radomskich placówek

W Radomiu oddano nam do dyspozycji dziewięć placówek Fortuny. Każda z nich działa siedem dni w tygodniu, a wszystkie zostały rozmieszczone w taki sposób, by znajdować się w większości większych dzielnic miasta, a dostęp do nich był ławy. Poniżej przedstawiamy dwa wybrane lokale, wraz z godzinami ich otwarcia – z pełną ich listą zapoznać się można na oficjalnej stronie Fortuny.

UL. TRAUGUTTA 9, 26-610

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:60
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

UL. WIERZBICKA 2, RADOM, 26-600

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:00
 • Środa: 9:30 – 18:00
 • Czwartek: 9:30 – 18:00
 • Piątek: 9:00 – 18:00
 • Sobota: 8:30 – 17630
 • Niedziela: 8:30 – 15:00

Na naszej stronie sprawdzisz też jak działają inne miejsca do obstawiania, na przykład, Fortuna Toruń czy Fortuna Łódź.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button