Fortuna daje 10 PLN za obstawianie Ekstraklasy!

Legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy ofertę o nazwie „Do przerwy 3:1”. Dzięki niej za trzy postawione kupony możesz otrzymać 10 PLN na obstawiane!

Fortuna daje 10 PLN za obstawianie Ekstraklasy!
Fortuna daje 10 PLN za obstawianie Ekstraklasy!

Promocje bukmacherskie. Fortuna na Ekstraklasę

Oferta dostępna jest tylko dla osób zarejestrowanych u bukmachera. Zapisania się możesz dokonać w każdej chwili, a pamiętaj, iż Fortuna konto tymczasowe pozwala ci na obstawianie nawet bez weryfikacji danych!

Aby skorzystać z oferty na mecze ekstraklasowe w ten weekend, czyli 26-28 kwietnia, twoim zadaniem jest po prostu postawienie trzech kuponów za co najmniej 10 PLN brutto.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Uwaga! W każdym kuponie musisz zawrzeć co najmniej jeden zakład z Ekstraklasy.

10 PLN dla klientów Fortuny

Dodatkowe środki Fortuna przyznaje bez względu na to czy uda ci się wygrać, czy też nie. Pamiętaj, że w ramach promocji możesz zgarnąć maksymalnie jeden bonus, który wynosi 10 PLN.

Bukmacher Fortuna przyzna premię w dniu 29 kwietnia. Gracze będą mogli wykorzystać ją na stawianie na swoich faworytów i to już niekoniecznie z polskich lig.

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Zobacz jaki jest aktualny kod promocyjny Fortuna, a otrzymasz bonus powitalny 1000 PLN + dodatkowe dodatki EKSTRA!

Nie wiesz jakiego buka wybrać dla siebie, a może po prostu chcesz zmienić tego, u którego grasz obecnie? Zerknij w wolnej chwili na ranking bukmacherów albo znajdź ciekawe bonusy bez depozytu 2019!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button